Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 авг. 2006, 18:34 ч.

Търся чанта с 2 нюанса синьо като тези обувки

• 1 070
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
http://image53.webshots.com/453/1/74/4/2609174040085063862AfIUYA_ph.jpg
Има 3 снимки на сините ми обувки, извинявам се за качеството. Embarassed
нямам сини чанти, а и не съм виждала такава, която да ми хареса, а за 2 нюанса синьо не ми се и мечтае...
Предложете близка до обувките ми чанта.Ще  почерпя Flutter.

# 1
Провери в shoes-bg.com, но снимката не се отваря, така, че само ти давам идея без да знам какви са обувките. Joy Успех!  bouquet

# 2
  • София
Албума ми е публичен, снимката се отваря...
А в shoes-bg.com няма нищо Tired.Благодаря за предложението.  bouquet

# 3
явно при мен е проблема - немога да го отворя. Сори.... Peace

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
И аз не мога да го отворя.

# 5
  • София
Явно уебшот имат проблем, защото през 5мин. може , после не може да се отвори страницата. Close

# 6
  • sofiq
и при мен неще

# 7
  • Sofia
Не е проблема в Уебшота, а в това, че не си излязла от акаунта си!
Излез, после по потребителско име (без паролата!) отиди в албума си и дай адреса!

# 8
  • София
http://community.webshots.com/photo/552628787/2609174040085063862AfIUYA
ето , същото е.
Снимките ми в страничката за нейл арт се виждаха . Tired

# 9
  • Sofia
Сега се виждат!
И аз много харесах тези обувки, но не си ги купих , защото не съм виждала подходяща чанта!
Успех в търсенето!

# 10
  • София
Сега се виждат!
И аз много харесах тези обувки, но не си ги купих , защото не съм виждала подходяща чанта!
Успех в търсенето!
А сега де! Simple SmileПоследните моя номер бяха, даже се сдърпахме с една девойка за тях, ама аз имах предимство, едната ми беше на крака Joy.Чак вкъщи осъзнах , че чанта нямам. TiredИ сега търся.Иначе на дънки стоят прекрасно, имам и такива дрешки подходящи, ама торба-а-а.... нет ooooh!.

# 11
  • Бургас
бих ги носила с тъмносиня чента, а щом ти допада и комбинацията / дънки може да си вземеш чанта с такъв акцент или изцяло от дънков плат.

# 12
  • София-Лагера
Светло сини 4анти има на Славейков в "Роберто Ленци"" В момента има намаление и са от 20 до 50лв.

# 13
  • Пловдив

Вече не е задължително чантата и обувките да са в един цвят. Peace
Нашумелите дизайнери предлагат все по-щури и смели съчетания, така че си ги носи със здраве и им се радвай!Наистина са много шикозни обувките!

# 14
  • София
Деси_2, благодаря за предложените, ще разгледам. Hug
Софф, нищо чудно и така да си тръгна, ненамерила подходящата чанта...Засега само ги разхождам пред огледалото в различни съчетания с дрехи.Като захладнее ще си ги нося, ако ще да ми се смеят по улиците, че нямам синя чанта към тях. Crossing Arms

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт