Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ако може да ми дадете повече инфо за този квартал ,дали има добра инфраструктура, паркове и площадки за деца, както и магазини и училища? А близо ли е до центъра на София?
Интересуват ме най-вече мнения на живеещи там, защото ще ставаме съседи Very Happy
Цитирай
Софианки къде сте? Защо никой не пише по темата ми? Много ми се искаше някакви мнения относно този квартал, пък дори да не живеете там Smile
Цитирай

редута е много красив квартал. близо е до центара има ниаколко градинки сашто и малк парк за сагаление ниама много магазини но тои продалжава да се развива.в момента на всиакаде се строиат нови блокове .
Цитирай

Sandhausen, Germany

За мен Редута беше хубав квартал.. В момента е ужасно застроен и продължават да строят. Градинки почти не са останали и от коли не можеш да се разминеш. Сравнително близо е до центъра, но ако си с кола. Градския транспорт е един единствен автобус който е доста нередовен. Ние също бяхме решили да си купуваме жилище там / имаме доста приятели от квартала/, но се отказахме поради гореизброените причини + това че няма ТЕЦ.
Цитирай

София, точно под звездите

Живяла съм там почти 30 год. Душата ми още живее там  Sad
Сега наричат квартала "малкия Лозенец". Вместо някогашните къщурки обаче има мастодонти на по 6 етажа, завзели тротоара, тесни улички, непригодени да побират толкова автомобили....
Има хубав парк, но от блокове и заведения почти не се вижда  Confused
Има три ясли и страхотна детска градина  Peace
Няма ТЕЦ и топла вода  Tired
Авобусът, който минава през квартала е един, близо е до Гео Милев, Плиска, Ситняково, Подуене, Слатина....
Цитирай
Много благодаря !!!
Цитирай
Много е красив, но наистина много застроен, вече има проблеми с паркирането на автомобил. Но ако си се насочила към края на Редута към Подуене, е там все още е малко по-спокойно.... Засега.

Майната им на градинките, гледай транспорта. Особено ако нямаш автомобил! Naughty Макар че все още в Редута има градинки...

А ако държиш толкова на градинките и на отвореното пространство си купи къща в Мрамор или при Теца на Дружба. Извини грубия ми тон  bouquet
Цитирай

Има голям, хубав парк Smile Наистина, много почнаха да строят там, но кооперациите са хубавки Smile  А ако знаеш по коя улица да минеш, направо ти се пълни душата- тихо и чисто. Автобус 72 минава оттам- не е ЧАК толкова нередовен, автобус №9 минава ПОД квартала, ама той е съвсем зле. Мисля, че няма ТЕЦ, но пък това вече не е такъв голям проблем. Може би зависи в коя част се намираш на Редута. Аз, понеже имам навик да се прибирам пеша и го минавам целия, мисля, че е много хубав квартал Smile
Цитирай

София

Не е вярно че в целия квартал няма ТЕЦ. Има в тази част - горната, по която се изкачва 72 идвайки от центъра - в дясно. И в някои нови кооперации също има.
Цитирай

в семейството

квартала е супер, макар че наистина доста се застрои.аз съм там от 10год. и тогава като се нанесохме не се налагаше да бърша прах по цяла седмица.Простирах си прането от към улицата, пиехме си кафето на блакона с кеф, докато сега вече се затворих херметично(имам предвид че сложих PVC дограма). Основния проблем който ще трябва да решиш, ако си харесате да живеете на Редута е отоплението.Ние дълго време бяхме на дърва и на ток.От тази зима мислим да сме на климатици.
успех в избора!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.