Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 341 отговора
Казаха ми че родилното в хирургиите(на пещерско шосе) било ново и много чисто.Но само това.Моля ако някой е раждал там или има някаква информация да сподели.Благодаря ви!
Цитирай

Русе-Враца

Здравей!
Аз преди 3м. родих във Весела.Доволна съм от хората и обстановката,е все пак не отиваме на хотел...
Българките са отделно от циганките.АЗ бях във стая със собствена тоалетна и баня,в стаята беше чисто.А за докторите какво да ти кажа...просто са невероятни специалисти и Хора.Ако те интересува нещо конкретно ....насреща съм!  Hug
Цитирай

Бг-мама

Аз родих и двете си деца в окръжна болница и съм доволна и от обстановката и от екипите от всичко  bouquet
Цитирай
Казаха ми че родилното в хирургиите(на пещерско шосе)било съвсем ново!Трябва да избера къде ще раждам но все още се колебая.Нямам никакви връзки никъде така че ми е все едно къде ще е.Въпроса е да е чистичко и лекарите да са добри!
Цитирай

Здравей!
Аз преди 3м. родих във Весела.Доволна съм от хората и обстановката,е все пак не отиваме на хотел...
Българките са отделно от циганките.АЗ бях във стая със собствена тоалетна и баня,в стаята беше чисто.А за докторите какво да ти кажа...просто са невероятни специалисти и Хора.Ако те интересува нещо конкретно ....насреща съм!  Hug
Peace Peace Peace
Цитирай

Аз родих там,на пещерско,доволна съм от условията,да ,ново е.Което е по-важно,според мен,лекарите също са чудесни!!!!!Имам приятелка,която ще ражда скоро,посъветвах я да ражда там!
Цитирай
Торакс-Пловдив
Обслужване което заслужавате, спокойствие, чистота и внимание .
Цитирай
pe6ka,би ли ми казала дали имаш някакви впечатления от д-р Виолета Паскалева от пещерска?Благодаря ти предварително!
Цитирай

Пловдив

Д-р Паскалева е много приветлив човек и изключително добър лекар.Според мен няма да останеш разочарована.Винаги е усмихната и готова да те изслуша и да помогне  Peace
Цитирай

какво по-точно те интересува? отивай и раждай там  Wink всичко си му е ОК! Cool
аз останах много доволна! Wink
Цитирай

София / Пловдив

Аз съм за Окръжна болница, сега се води МБАЛ "Пловдив"  Peace
Цитирай

Точно от тази лекарка нямам лични впечатления.Мога да споделя за д-р Крумов-невероятен лекар и човек!!!
Цитирай
Благодаря на всички!Мисля че ще раждам там(на пещерска).
Цитирай

Д-р Виолета Паскалева -  невероятен човек и специалист, следеше цялата ми бременост и при нея родих.
Цитирай

пловдив

аз също съм за пещерско отивай там
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 341 отговора