Сатенени чаршафи

  • 2 632
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Къде във Варна мога да намеря такова чудо?  В повечето магазини просто нямат. Не били практични.
  33uu Имате ли впечатление от тях - удобни ли са и за спане?   Mr. Green
 luvbed Как вървят като цени?

# 1
  • Мнения: 678
Аз имам и не ти ги препоръчвам за спане-много се пързалят.  bouquet

# 2
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Много неудобни са, защото се пързаляш върху тях и се събират и набръчкват. По-добре е да са сатинирани , което държи хладно през лятото. Има такива на "Мездра" и на "Перущица", ако държиш да са български, разбира се!!!! Grinning

# 3
  • Мнения: 1 073
Много неудобни са, защото се пързаляш върху тях и се събират и набръчкват. По-добре е да са сатинирани , което държи хладно през лятото. Има такива на "Мездра" и на "Перущица", ако държиш да са български, разбира се!!!! Grinning
Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 718
На външен вид са хубави, но наистина не са много практични. Ако все пак много държиш на тях си вземи доста по- голям размер отколкото ти е нужен, за да не ти се събират.

# 5
  • Мнения: 4 422
Аз имам сатенени ,сега искам от сатениран памук,но са скъпички аз ги видях  по 120 лв във Варна,а на ТАС са още по скъпи.Ако някой знае по- приемлива цена да каже.

# 6
  • Мнения: 15 619
Имам такива, но избягвам ползването им. Ужасно се пързалят. На сутринта ги намирав или на пода или в краката.

# 7
  • Мнения: 339
Да, вярно е, че доста се пързалят, а и много лесно се закачат и им се изтеглят нишките, но все пак си ги обичам, а и е хубаво да се спи на тях в горещините

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Същото ще кажа и аз. Много се пързалят и накрая чаршафа се е събрал на топка някъде по леглото или изпаднал от него. Повече няма да си купя такива.

# 9
  • Мнения: 8 505
Имате ли впечатление от тях - удобни ли са и за спане?

Удобни съвсем не е определението,което им пасва.
Валя е права,а аз съм си обещала никога да не купувам подобно нещо.

# 10
  • Мнения: 2 498
И аз имам и не ги ползвам-красиво е, но е адски неудобно за спане-виж по-долре се ориентирай към сатиниран памук-нямат равни  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 054
Тази тема все едно аз съм я пуснала Simple Smile наскоро се бях ентосиазирала да си купя, защото знам, че държат по-хладно, но това, което успях да намеря (само в нета, не съм ходила по магазини) са на ТАС и са доста скупи, към 200лв за комплект, има и малко по-евтини, но все пак...

...Има такива на "Мездра" и на "Перущица", ако държиш да са български, разбира се!!!! Grinning
Ще поровя и ако открия сайт ще пиша тук, но ако някой знае къде се продават такива и на какви цени би ли споделил  Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 2 044
На мен не ми се събира долния чаршаф,защото ми е на ластик и прилепва по матрака.Иначе горния се хлазга  Laughingама аз съм свикнала да си го държа,като тръгне да пада,обаче на мъжа ми -редовно му пада JoyИначе са жестоки,много са красиви,съхнат за 30 мин,не се мачкат,не се гладат,въобще са ми екстра Crazy

# 13
  • Мнения: 72
Държат по-хладно и по-лесно се изхлузват от матрака. Много приятни за тялото Wink
Предпочитам т.нар. памучен сатен - ефекта е буквално между памук и сатен. И мисля че са по-евтини Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 737
А тези сатенираните гладят ли се? Изобщо мачкат ли се много? В момента сме с крепон, защото много държа да не си гладя и чаршафите, но искам да изглеждат добре... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт