Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора
Нарязвате патладжана на филийки и го осолявате.Оставяте го така около 20 минути и след това го измивате.
Нареждате филийките в намазнена тавичка,върху всяко парче слагате сирене,подправки каквито обичате,резенчета домат и печете в загрята фурна около 15 минути.
Поръсвате с кашкавал и оставяте още 5 минути.
Да ви е сладко!
Цитирай

Ще пробвам, че изглежда божествено  Peace

мерси за резептичката  bouquet
Цитирай

Изглежда страхотно Hug
Ще я пробвам непременно bouquet

П.С. а да си пробвала  бял патладжан ....дали има разлика във вкуса newsm78
Цитирай

Изглежда страхотно Hug
Ще я пробвам непременно bouquet

П.С. а да си пробвала  бял патладжан ....дали има разлика във вкуса newsm78

Не съм,снощи го измислих,но сигурно ще е хубаво!
Цитирай

мерси, добре ли се изпи4а патладжана за това време, само олио ли слагаш? или малко водица?
Цитирай

Останал ми е един голям патладжан и ще пробвам точно това предястие..Благодаря Wink
Цитирай

Crazy Много обичам патладжани , ще пробвам  bouquet
Цитирай

И аз ще го пробвам, дояли са ми се патладжани и тъкмо се чудих как да ги направя.
Цитирай

Снежи,доколкото разбирам патладжана не го изпържваш предварително.Правих скоро нещо подобно само че филийките патладжан ги залях с доматен сос(с лук,чесън и магданоз),но на мъжа ми не му хареса.Друго си било като са изпържени,ама не пита в таз жега на кой му се виси до котлона. Laughing
Цитирай

мерси, добре ли се изпи4а патладжана за това време, само олио ли слагаш? или малко водица?

Да добре се изпича!Само олио слагам и е необходимо да омекне само!
Цитирай

Ще я пробвам тези дни непременно. Но имам въпрос към Anim: какви са тези бели патладжани? Не съм виждала по пазарите. Пак съм изостанала  #2gunfire
Цитирай

Ще я пробвам тези дни непременно. Но имам въпрос към Anim: какви са тези бели патладжани? Не съм виждала по пазарите. Пак съм изостанала  #2gunfire

Те не горчат и са много хубави.Яла съм такива домашни!
Цитирай

sneji_ , браво за рецептата...направих ги и са страхотни...смятам следващия път  да експерементирам с моцарела и за мъЖо с малко саламче! chef
Цитирай

1-12 от 12 отговора