Как се използва стерилизатора?

  • 21 160
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте,

подготвям се за първата среща с бебето  Embarassed Знам как изглеждат стерилизаторите, но не знам как се използват. Можете ли да ми обясните. И какъв да си купя?

Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 901
 Crossing Arms Има много видове стерилизатори и на всеки от тях пише инструкции за употреба.

Аз използвах на Чико за микровълнова - евтин и много лесен за употреба - пълниш 200 мл вода, поставяш предварително измитите шишета и биби в определени гнезда, захлупваш и пъхаш в микровълновата на предпоследна степен за 10 минути.

# 2
  • Мнения: 605
Ако имаш микровълнова печка можеш да си вземеш такъв, който се слага в нея.  Използва се просто - наливаш посоченото количество вода, нареждаш шишетата и го слагаш в микровълновата за определеното време /между 5 - 8 минути/. Електрическият стерилизатор действа но същия принцип, но се включва в електрическата мрежа. По мой спомени  стерилизатора за микровълнови е по-евтин. Моя беше на Авент - около 50 лева с две шишета май  newsm78.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Независимо на коя марка, но да е за микровълнова. Супер удобно е и много бързо става. Наистина не са скъпи, така че спокойно на някой близък можеш да си го поръчаш, ако се чуди какво да купи за бебето. Скоро купувах, за една погача за подарък, стерилизатор за микровълнова на Чико и дадох 25 лв., а комплекта беше и с едно шише на Чико, така че не излиза скъпо.

# 4
  • София
  • Мнения: 508
Моят е на авент за микровълнова. Нареждаш измитите шишета на определените места, наливаш 200мл. вода и пъхаш за 8мин. Струва около 50лв. с две шишета от 260мл. Много съм доволна  Grinning

# 5
  • Мнения: 962
А защо не използваш таблетките за студена стерилизация на Чико ?  newsm78

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Чико!За използването-вече са ти обяснили!
Успех!Всичко хубаво!

# 7
  • Мнения: 742
Crossing Arms Има много видове стерилизатори и на всеки от тях пише инструкции за употреба.

Аз използвах на Чико за микровълнова - евтин и много лесен за употреба - пълниш 200 мл вода, поставяш предварително измитите шишета и биби в определени гнезда, захлупваш и пъхаш в микровълновата на предпоследна степен за 10 минути.
newsm10

# 8
  • Мнения: 1 101
Crossing Arms Има много видове стерилизатори и на всеки от тях пише инструкции за употреба.

Аз използвах на Чико за микровълнова - евтин и много лесен за употреба - пълниш 200 мл вода, поставяш предварително измитите шишета и биби в определени гнезда, захлупваш и пъхаш в микровълновата на предпоследна степен за 10 минути.

 Peace

# 9
  • Мнения: 1 800
И аз ползвах на Авент за микровълнова, много удобно и бързо, а и след стерилизацията съхранявах в него шишетата и бибероните.

# 10
  • Мнения: 156
И  аз  използвам   на   авент   и съм  доволна .(вече са обяснили как се използва)

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Crossing Arms Има много видове стерилизатори и на всеки от тях пише инструкции за употреба.

Аз използвах на Чико за микровълнова - евтин и много лесен за употреба - пълниш 200 мл вода, поставяш предварително измитите шишета и биби в определени гнезда, захлупваш и пъхаш в микровълновата на предпоследна степен за 10 минути.

 Peace
Все пак прочете инструкциите, преди да използваш стерилизатора. Спрямо моята микровълнова- аз слагах стерилизатора за 5 мин на най-голяма мощност. Всичко зависи от мощността на микровълновата Peace
Иначе е лесно и бързо наистина.

# 12
  • Мнения: 321

Аз използвах на Чико за микровълнова - евтин и много лесен за употреба - пълниш 200 мл вода, поставяш предварително измитите шишета и биби в определени гнезда, захлупваш и пъхаш в микровълновата на предпоследна степен за 10 минути.
Аз също използвах такъв  Peace

# 13
  • Мнения: 948
Аз също използвах стерилизатора на Чико.Много съм доволна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт