Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора

там където ми харесва

Интересно ми е, също така любопитно, кой с каква цел участва  във форумите  Peace . Защото в последно време, колкото повече се ровя из темите, май толкова повече злоба откривам, без значение дали към участник във форума ими свекър, свекърва, съпруг приятел................. или там какъвто ви дойде на ума.

Умишлено пуснах анкетата, така че резултатите да се видят след 10 дена и всеки от вас може да даде по 2 гласа  Naughty
Цитирай

Mediterraneo

Моят отговор го няма- защото ми е кеф  Peace От всичко по малко.
Цитирай

София

Главно за съвет и да споделя, за разнообразие също , но не и да злорадствам.....големи хора сме все пак...не ми харесва тази черта във хората Peace
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Няма я моята причина.
Защото работя у дома и след десет години взе да ми става самотно.
Малко да се омешам с хора.  Laughing
Преди, като ме стегне шапката, излизах, ама откакто имам челяд, работата край няма, време няма и не може просто така да се измъкна.
Обичам да съм сама, ама май прекалих.  Mr. Green

Цитирай

Оххх, ами много са причините Very Happy
заради възможността да си поприказвам с толкова много хора
заради веселбата, веселите теми
заради готварските рецепти
заради красотата и суетата
заради дома, заради отношенията между мъжа и жената
за да отбия времето
...всъщност самото име на форума подсказва едно единствено нещо-майките!Затова повечето жени влизат тук, защото споделят едно и също нещо-грижата за децата си!Чудесно е да се обменя такъв опит Hug
Цитирай

Пловдив

Защото съм вече пристрастена.  Crazy
Цитирай

в сърцето му

Обикновено, защото искам да получа някаква информация, също и за да споделя нещо или просто да си убия времето в работата, докато стане време да се прибирам.   Blush
Цитирай

Желаното място

Защото във форума ми е много приятно, уютно някак си. Да споделиш грижите си към децата и семейството, любопитството си към света, пътуванията и новите неща около теб. Да обмениш информация с хора, които не познаваш, но чувстваш, че са съпричастни.
Цитирай

София

Харесва ми да обменям опит с много хора със сходни проблеми, намирала съм мноооога полезна информация.
 Другата основна причина е, че съм сама почти по цял ден, а аз обичам да съм с хора и да говоря - така, че във форума компенсирам Mr. Green
Цитирай

Варна

Оххх, ами много са причините Very Happy
заради възможността да си поприказвам с толкова много хора
заради веселбата, веселите теми
заради готварските рецепти
заради красотата и суетата
заради дома, заради отношенията между мъжа и жената
за да отбия времето
...всъщност самото име на форума подсказва едно единствено нещо-майките!Затова повечето жени влизат тук, защото споделят едно и също нещо-грижата за децата си!Чудесно е да се обменя такъв опит Hug
newsm10 newsm10 newsm10
Цитирай

Пловдив

Отговорих с друго, влизам да се разсея малко, да се позабавлявам. А и доста полезни неща научавам, абе с две думи за кеф.  Mr. Green
Цитирай

Защото съм вече пристрастена.  Crazy

Това вече е и моята причина  Blush

В началото беше заради съветите, скуката, но вече трябва да съм честна пред себе си. Пристрастена съм.
Ще ходя да пусна една тема - ПОМОЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩ!!!!!!!
Цитирай

за да трупам звездички под името си
това е крайната ми цел в БГ Мамма.

покрай това говоря на български и чета драмите хорски.
Цитирай

някъде ... тук ...

xxubavka, ти за Клю-то ли питаш?
Гласувах с първа опция за другите подфоруми и с последната - за Клюкарника. Друго-то е за кеф и разговорка.
Общо взето мнението ми е като на Етиа Cool
Цитирай

София

Баш това е и моят отговор Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора