Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
За мен са пълна глупост!!!!Да не говорим колко са скъпи,срамота!!!Но едва ли има родител,който няма да даде мило и драго детето му да е добре.
Бебето ми  от някоклко дена е неспокойно,голям зор вижда с тези зъбки-нищо не помага.
Моля,майчета-споделете опита си.
Благодаря ви.
Цитирай

гетото

Не съм забелязала да помагат кой знае колко,но мажа.Успокояват за малко и до тук.Така ще е докато не изникнат всички зъбки.
Цитирай

Не вършат кой знае каква работа,успокояват,но за малко.Мазала съм с калгел в началото,после се отказах.Когато се стигне до рев и температура-давам панадол или нурофен-по една доза ,обикновено вечер.При нас чаят от лайка май вършеше по-добра работа от гелчетата.Търпение му е майката,добре,че вече приключваме със зъбоникненето.
Цитирай

София

Аз имам друго мнение по въпроса , според мен помагат  Hug
Използвала съм Calgel и съм доволна .
Цитирай

Използвам Дентинокс и съм доволна. Ползвам го основно през нощта - успокоява се и заспива.
Цитирай

Пълна глупост са, ползвахме и не съм доволна.
Цитирай

Велико Търново

Успокояват за 20-ина минути и толкоз,ми те са с Лидокаин и като местна упойка след 20-30 мин.минава действието.
Цитирай

За мен не са никаква глупост.
Кой е казал,че постоянно трябва да я обезболявам,достатъчно ми беше да я намажа преди сън,колкото да се успокои и да заспи.
Цитирай

Gabrowo->Sofia

Моето наблюдение е за Детинокс. Е, грам не помага на сина ми.
Цитирай

In the jungle out there..

Мисля, че не вършат никаква работа....
Цитирай

Paradise

С нищо не съм мазала венците;
Цитирай

ВАРНА , Владисливово

Мисля, че не вършат никаква работа....
     Напълно съм съгласна
Цитирай

софия

аз съм доволна от Дентинокс  Peace
Цитирай

Бургас

И ние взехме първия път Calgel, но никак не останахме доволни. После взехме Dentinox Gel, и въпреки че е по-евтин, ни помогна по-добре, но по няколко пъти на нощ мажех венците.
Цитирай

Варна

Аз слагам на детето си Дентинокс гел и винаги му помага, с него болките от зъбките спират веднага.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора