Рожден ден в детски клуб на открито?

  • 3 579
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 605
Голямата ни дъщеря има рожден ден на 1 септември и мисля, ако времето го позволява, да го направим на открито, на място където има пясъчник, пързалки, люлки и т.н.  Единственият такъв детски клуб за който се сещам е Ментовия носорог, но ми се иска да имам право на избор. Затова, моля, някой ако знае друго такова място да сподели. Приемам и идеи за заведение /кафе, ресторант/, което има хубав детски кът на открито.
Предварително благодаря Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 16:10 от Raffaello

# 1
  • София
  • Мнения: 625
Има едно страхотно такова в дървеница срещу МЕИ обаче не знам повече ще разуча и ако искаш ще ти дам повече инфо

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Ще следя темата с интерес ние сме на 3.09 и аз още не съм решила къде да го празнуваме.
И аз незнам такива места на открито всички клубове са в затворени помещения.

# 3
  • Мнения: 3 271
Далеч ли ти е Овча купел?

Друго, което може да имаш предвид (спрямо броя и възрастта на децата) - бензиностанциите като ОМВ примерно, изкарвали сме чудесно там, но има само пързалка и люлки...

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Има едно страхотно такова в дървеница срещу МЕИ обаче не знам повече ще разуча и ако искаш ще ти дам повече инфо
Ние бяхме там на рожден ден два пъти вече. Клубът се казва "Лейди", на спирката на ТУ (МЕИ) е. Има навън пързалки, колички, люлки и други подобни, и вътре място за игра. По принцип пише, че е за деца от 2 до 5 години - 2лв/час. За рождени дни не съм питала колко им е излязло. Имах някъде телефоните им, но съм ги затрила. Мисля, че ги писах преди известно време в подобна тема Thinking Ще потърся и ще пиша пак Simple Smile

Намерих листовката им - телефона е 0878889977

# 5
  • Мнения: 605
Bebeiti и ЕлиТ, благодаря за информацията за клубчето до МЕИ, но ни е ужасно далече /ние сме в Иван Вазов, а и за гостите няма да е удобно/.
Millena, бензиностанция не ни урежда, няма торта, хапване за дечица, а и част отдецата са 1-2 годишни и за тях не е много подходящо, но мерси за идеята Simple Smile. А какво имаш предвид за Овча Купел? Там ни е удобно, ако има нещо подходящо сподели, моля те.

# 6
  • Мнения: 3 271
Тортата си я внасяте Wink Хапване си имат детски менюта (пилешки хапки, картофки, сокче и още нещо имаше) с подарък (при нас бяха големи пластмасови динозаври)

В Овча купел има една доста голяма заградена площадка "МакДак". Има пясъчници, пързалки, надуваем замък, оградена зона с много топки (от малките, като в джунглите) и т.н.
Входът вече е 2 лв на дете (беше 1 до скоро!), за рожден ден беше 5 лв на дете, включваше входа, сандвичи, банички, и нещо сладко имаше, не помня какво, плюс сок. Лошото е, че за родителите няма кой знае какво освен чипсове, пуканки и т.н
Иначе е широко за много тичане. Няма обаче закрита част, така че е проблем при евентуален дъжд.
Правили сме последният рожден ден на синът ми там и изкараха добре, защото се надивяха.

# 7
  • Мнения: 605
Millena, мерси много. Можеш ли да ми дадеш точния адрес или да обясниш къде се намира по-точно в Овча Купел, за да мина да го видя?

# 8
  • Мнения: 3 271
Нямам в момента телефон в мен, довечера ще ти го дам. Но се пада срещу блок 520 (мисля), сега ще ти дам линк към bg-maps
Ако искаш да ти обясня как се стига - кажи. Не може да го сбъркаш като доближиш

Имай предвид, че не е супер лукс, но пък е широко и има много неща. На моите хуни Wink им харесва

Ето линк
МакДак

# 9
  • Мнения: 605
Millena, мерси много! Ориентирам се по картата.

Общи условия

Активация на акаунт