Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Толкова съм бясна на Петър Божич и баща му от Люлин, че ми идва да го впиша във всички сайтове .Предлагам да се закове и тази тема, определено ще бъде в помощ на всички в София.
Въпросните майстори правиха саморазливна замазка и ми направиха стаята на долини и възвишения #Cussing outСлед 3 тото замазване уж да я оправят ми казаха че повече няма какво да правят в стаята ни.Това било за тях изрядната замазка, а хората за мотажа се хванаха за главата.

Хайде вие сте!
« Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 00:01 от Vache »
Цитирай

Sofia

Няма ли друге некоректни майстори в София? #Cussing out
Цитирай

София

Има, но никой не е попадал на такива скоро!
Много гадно това с мазилката  Confused
Цитирай

София

Фирма "Алт Прециз" с управител Георги Цеков. Трябваше да ми направят основен ремонт на апартамента. Започнаха в началото на август и още не са свършили  #2gunfire. Вече 3 м и половина  #2gunfire Въпросния Цеков се крие от мен, затваря ми телефона, а когато след седмица търсене най-накрая го открия ми дава обещания от рода " Утре сме у вас". И пак изчезне. Абсолютно некоректен и голям измамник.
Лошото при мен е, че ми го препоръчаха и аз подходих доверчиво към него... та сега си сърбам попарата.
Съвета ми е - чуете ли тази фирма и име - бягайте надалеч.
Цитирай

Sofia, Bulgaria

Сега видях тази тема:)
АБВ"Бораджиеви" с управител Иво Бораджиев. Ей такова чудо да не ви попада в къщата. Правиха основен ремонт вкъщи, който продължи 4 месеца и щеше да продължи още толкова, ако не ги бяхме изгонили.
Пазете се от тези мошенници. Много е дълго за обяснение, но ако някой се интересува ще му споделя на лични.
Същата фирма имат и магазин за хранителни стоки на Раковска. Не ви препоръчвам да пазарувате от там.
Цитирай
На мен ми предстои основен ремонт на жилището и наистина този списък на майстори ще ми е от полза. Може би трябва да има и списък на майсторите, който могат да свършат работа качествено, без проблеми.  Naughty
Цитирай

Sofia

Беше предложено, но някой решиха, че е вид реклама и ......
За мое съжаление, тъй като и аз ще правя, и много ми се ще да има такава инфо.София голяма, хора всякакви.Вероятността да попаднеш на некоректни и немарливи е 97 %
Ако имаш изпитани, пиши на лични.Ние скоро ще изпитаме фирма за пренареждане и циклене на паркет и ще мога да дам инфо на лични на всеки , който се интересува

хубав ден
Цитирай

София

И аз искам да помоля за координати на читави майстори за основен ремонт. Praynig
Може и на лични щом не е уместно да се направи бял списък.
Цитирай

София

"Ремонт-БГ" -  пълни мошенници. Мотаят се, нищо не вършат и се опитват да измъкнат повече пари от предварително уговорените. Добре, че ги изгонихме навреме.
Цитирай

фирма "Биле" от Ситняково, които ми поставиха ламината. как го поставиха, описах подробно в друга тема, от тогава не ми вдигат телефона и не желаят да дойдат да видят какво са ми причинили Crying or Very sad искам само да отбележа, че първият ламинат пък, който доставиха, беше брак, та трябваше хиляди разправии, за да го сменят с друг (който как го поставиха....мамата си трака).
на второ място - георги самарджиев и неговият син, които мацаха с латекс. благодарение на техните умения под латекса избиха жълти петна, а след това се отчупи едно парче от мазилката. освен това сега ще трябва да ходя до полицията, защото от вкъщи липсват разни неща. по телефона георги си призна, че ги е взел неговият син, който бил наркоман (!?!?!?!), щял да ги върне, ама не ги върна. от известно време имам чувството, че живея в някакъв сапунен сериал от рода на отчаяните съпруги.
Цитирай

Sofia

Боже господи, то моите кахъри били бели.......
Дано нещата се оправят, но не ги оставяй безнаказани.
При мен поне цялата каша горе долу се пооправи, сложиха ламината и все още- минаха3 месеца още не е мръднал, макар че пак на места хлътва по малко, но това си е от Читавите майстори и читавата им замазка, за които писах.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.