неспукан фоликул

  • 1 618
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
здравейте, откриха ми неспукан фоликул 17,5 мм и ми преписаха дуфастон. В момента в който започнах да го пия ми дойде цикъла. Според мен дори  и да се  е спукал фоликула не и трябвало да кърви  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 353
 Когато преди, мисля че са две години и половина ми откриха множество не спукани фоликули, трябваше да пия противозачатъчни за нормализиране на положението. След време започнах да ходя пак по лекари и когато видяха наличието на голям не спукан фуликол ми биха инжекция, за да го спукат и трябваше да правя секс на сутринта/ужас/. Е бебето не стана тогава, но при всеки е различно.
 Но много се отклоних. Исках просто да преразкажа много на кратко моя случай. При теб просто може да е редовният ти цикъл. Дуфостон и аз съм пила и мисля / защото що лекарства и препарати съм изпила преди и след като да забременея, много искахме бебе / че той е от препаратите, който ако си бременна, задържаш бебето, а ако ти закъснява ти помага да ти дойде. Но питай лекар за всеки случай ако се притесняваш

# 2
  • Мнения: 130
благодаря ти, но съвсем мъничко се притеснявам след като  вече  имам 2 аборта, единият заради кухо  яйце ,  а вторият така  и не разрах защо, просто  докторите  нищо  не виждаха, по показатели  имаше  бременност, но те не виждаха, може би беше  много  рано  и даже  се съмняваха  и  за  извънматочна, и  това последното  преди 5 месеца  ,  а сега и този фоликул  smile3517

# 3
  • Мнения: 1 419
Течението ти силно ли е? Може да е овулационно кървене  Wink

# 4
  • Мнения: 130
кървенето беше като при нормална менструация. Продължи 5 дни както  обикновенно

# 5
  • Мнения: 1 419
Ако и като консистенция е бил същия, значи си е била М.  newsm78

# 6
  • Мнения: 130
но  дори  и да  е била  менструяция, за което  почти съм сигурна, мисля, че  е  причинена  от друг  фоликул,  а не  от този  големия  който  още не се беше пукнал, т. к.  след пукането си  нали претърпява  някякво  "развитие",  а  не  може  единият  ден  да не  еспукан  и  след 20 часа  да ми дойде  newsm78. Всъщност  мислите са ми: - Дали някога  ще  забременея  и  всичко да протече нормално?  ooooh!

# 7
  • Мнения: 260
Разбира се,че ще забременееш.Мен ме гледаха на 12 ден от началото на менструацаята и за да е сигурно,че ще се спука фоликула ми направиха инжекция с ПРЕГНИЛ. Peace

# 8
  • Мнения: 130
ни  сега не сме работили  усърдно  за  бебе, въобще не можех да предположа кога  трябва да се  спука тоя  фоликул  и  дали въобще  се  е спукал  или ще се спука

Общи условия

Активация на акаунт