Гнойна ангина и кърмене

  • 1 233
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
Мами, помагайте! Cry
Имам гнойни налепи по гърлото и температура. Може ли да кърмя при това положение? Дали ще се оправя без антибиотик?
Йоана бозае по 100 пъти на ден. Какво да правя?

# 1
  • Мнения: 980
Разбира се, че можеш да кърмиш. Така предаваш антитела на бебето си. Не можеш да му навредиш по никакъв начин. Пий повече течности да не се обезводниш от температурата. Дано се оправиш бързо.

Ако утре, когато те види лекар, иска да ти предпише антибиотик или други медикаменти, нека бъдат съвместими с кърменето. Аз досега съм си пръскала един локален антибиотик в гърлото, при гнойни налепи. Не помня как се казва, но твоят лекар, ще каже най-добре.

Да си сигурна провери в този сайт  дали изписаното лекарство е съвместимо с кърменето.

И кърмачките са хора и те боледуват... Confused Бързо оздравяване!

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Можеш, що да не можеш. Само внимавай с какво се лекуваш. Е, има и антибиотици съвместими с кърменето. Имаше и разни бабешки методи за налепи, но не помня какви. Аз откакто кърмя все с народна медицина се лекувам /почти/. За температурата - счукан лук вързан на китката, където се усеща пулса. И оцетени чорапки.
Бързо оздравяване!

# 3
  • Мнения: 293
Към края на зимата и аз имах налепи по гърлото и висока температура но с помощта на бабешки лекове налепите ми се махнаха и вече нямах температура.Изобщо не се стигна до антибиотици.Правех си гаргара с някакво прахче предписано ми от педито.

Общи условия

Активация на акаунт