активна гимнастика

  • 6 441
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 559
а по колко време си играят, питам, защото се чудя две ли да взема или една ще едостатъчна Confused:  Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 794
Цитат на: bibi
а по колко време си играят, питам, защото се чудя две ли да взема или една ще едостатъчна Confused:  Rolling Eyes

Simple Smile при вас е по-сложно,но по-весело Simple Smile аз не мога да преценя как ще е при вас.Може да вземете една пък ако не стане работата така да докупите още една Simple Smile Моят герой доста си играе с нея,незнам какво бих правила без тази играчка

# 32
  • Мнения: 3 153
Ние имаме такава с лъвче на Чиполино и бебко още не може пълноценно да й се зарадва, но поне лежи известно време, маха с ръчички и подвиква на играчките отгоре:) Мисля, че е супер полезно нещо и ще ми дава по някоя и друга свободна минутка в бъдеща, когато го слагам там да си играе........което не е малко:)

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: kiki27
Аз купих на Емчо пеперудата на Чиполино преди 2 месеца. Много си играе, чудесна е тази гимнастика Grinning


Значи не е късно да й купя.

# 34
  • Мнения: 3 379
Гошко много си играе с нея, дори и сега. Аз му купих от Щъркела копие на активната гимнастика на Чико, само че китайска някаква за 14 лв, ами спука я от ритане, дърпане и т.н. Дори и сега му е интересна.

# 35
  • Мнения: 1 263
Цитат на: galq4
чудим се с татито дали да не купим на дъщеря ни за коледа.
насочили сме се към тази:
http://www.family-bg.com/catalog/product_info.php?cPath=84_125&a … 1780ddbd875a97e9b

моля ви споделете занимкателна ли е за бебетата,до кога им беше интересна и ей такива всякакви мнения.
благодаря

Аз и купих същата на моята принцеса! Беше предвидена за Коледа, но не издържах и я пробвах Grinning  От сега и се радва - гледа играчките, маха с ръчички да ги хване, смее се и им "говори".... предполагам, че като започне да се преобръща ще и е още по-забавно.... Много добре измислена играчка!

# 36
  • Мнения: 2 529
Цитат на: irenka
Цитат на: kiki27
Аз купих на Емчо пеперудата на Чиполино преди 2 месеца. Много си играе, чудесна е тази гимнастика Grinning


Значи не е късно да й купя.


Ама разбира се, че не Grinning
Най-новата ни играчка обаче е една подскачаща люлка, която се окачва на вратата (май им казват бънджи). Казва се BALLA BALLA и е на италианската фирма CAM. Педиатърката ми я препоръча, защото много добре действала за мускулатурата на крачетата и за прохождане. Педиатърката ми е категорично против проходилките. Sunglasses

# 37
  • София
  • Мнения: 794
Цитат на: kiki27


Ама разбира се, че не Grinning
Най-новата ни играчка обаче е една подскачаща люлка, която се окачва на вратата (май им казват бънджи). Казва се BALLA BALLA и е на италианската фирма CAM. Педиатърката ми я препоръча, защото много добре действала за мускулатурата на крачетата и за прохождане. Педиатърката ми е категорично против проходилките. Sunglasses

Я кажете нещо повече за тези бънджита.И аз бях чела,че са по-полезни от проходилките.То при нас няма много място за проходилка,така 4е и ние ще вземем сигурно нещо такова(то още ни е рано,но после...).Интересува ме как се зака4ва на вратата,колко горе-долу струват и т.н.

# 38
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: lo80
Я кажете нещо повече за тези бънджита.И аз бях чела,че са по-полезни от проходилките.То при нас няма много място за проходилка,така 4е и ние ще вземем сигурно нещо такова(то още ни е рано,но после...).Интересува ме как се зака4ва на вратата,колко горе-долу струват и т.н.

Ето това представлява бънджито, малката много го харесва, като я сложа в него и имама 20-30мин. почивка  Wink , подскача с такъв кеф Simple Smile
Това струва 40лв. в Метро. Тези на САМ са от порядъка на 80лв.

# 39
  • Мнения: 1 187
Ето я и нашата Активна гимнастика 1 Активна гимнастика 2 Бебка вече е на 1,2 г. но все още това и е една от любимите играчки, така че заслужава си парите!

# 40
  • Мнения: 229
Здравейте майчета Grinning  . Вижте ние какво купихме на бебко от метро / и преди съм го показвала/ http://community.webshots.com/photo/196030504/219705792HAKvgz

http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=sho … p;security=izMVIn
24 лв. с ДДС, ефектно и шаренко е  -  кошарка май се води, но горната част е нещо като активна гимнастика- разкача се и може да се слага навсякъде - над леглото на бебо , на пода и др. Надуваемо е и съответно бебо неможе да се набира на него, но въпреки това на нас ни върши страхотна работа.
На него връзваме разни висящи играчки и той много се забавлява.
Мисля че е хубав , практичен и евтин подарък за бебоците.

# 41
  • София
  • Мнения: 794
а бънджито от кой месец може да се ползва

# 42
  • Мнения: 2 529
Цитат на: lo80
а бънджито от кой месец може да се ползва


На кутията на нашето пише от 4 до 12 месеца и до 13 килограма, ако не се лъжа.  За вратата се закрепва с едни като щипки, трудно ми е да обясня, а видях, че и за това си питала...
За цените nad_tab те е ориентирала вече. Grinning

# 43
  • Мнения: 229
На Илиенци  същите бънджита- патета  струват 30лв.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 181
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ.Купихме активна гимнастика от метро и сега почваме гимнастиката #Milti

Общи условия

Активация на акаунт