Проблем със съседката и кучето и

  • 1 469
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
надявам се да имаш успех в това начинание. най-добре е да опиташ да приложиш законовите мерки, ако намекнеш, че кучето и може да пострада, току виж те набедила лудата, ако и се гътне псето. на нашия етаж има точно едно такова вресливо кокерче, което плаши детето ми, но собствениците се оказаха свестни (горе-долу) и вече не го пускат да тича пред асансьорите невързано. наистина тези кучета са едни от най-тъпите

случайно някой да знае телефон, на който се приемат оплаквания от граждани срещу собственици, които разхождат кучетата си без каишка?

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

случайно някой да знае телефон, на който се приемат оплаквания от граждани срещу собственици, които разхождат кучетата си без каишка?

И мен ме интересува, ама не съм чувала да има такъв телефон.

# 17
  • Мнения: 5 370

случайно някой да знае телефон, на който се приемат оплаквания от граждани срещу собственици, които разхождат кучетата си без каишка?

И мен ме интересува, ама не съм чувала да има такъв телефон.
Аз пък искам телефон, на който да инициирам проверка срещу всички собственици на кучета къде и как си изхождат любимците!!!!
Бесна съм бе, еееейй, хора, всеки ден по пресни л-на ходя!!!
Е не може повече така!!!
Кажете, на кого да се обадя?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 493
По темата: давай по законния ред. Тя ако е дърта и живее на пенсия и 20 кинта ще й се видят много. А пък аплахата от втора санкция до 200 съвсем...

offtopic, freaky, на Калин някакъв статив е у нас ако си го иска. (това от името на Мартин го предавам)

# 19
  • Мнения: 1 052
Ха ха, Янче, добре дошла. Ще ви се обадим утре Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт