Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 авг. 2006, 10:49 ч.

Харесвате ли си работата?

• 1 928
  • 21
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
Аз на моята стоя само заради парите , иначе не е мечтата ми за работа , ама какво да правя , хората бая пари ми дават и си мълча не мърдам от там и не се оплаквам .
Но понякога ми се приисква да си имам някаква работа която да си харесвам , и върша с кеф. Но тези чувства естествено гледам да ги притъпявам , за да не се стигне до самосъжаление . Тъпо ще е при положение че някои хора дори и работа нямат.
При вас как е положението?

# 1
  • България
Аз си харесвам работата,макар че в началото ми беше доста трудно.Работя по професията си и понякога е доста забавно в нашия офис!А и заплатата е супер!Е похвалих се......

# 2
  • Sofia
Да, харесвам си работата.
1.Защото работя с различни хора.
2. Защото си разполагам с времето.
3.Защото мога често да работя от вкъщи.
Единственото,което ме притеснява е, че не съм на заплата. Но... всеки избор има своята цена.

# 3
  • Резерват "Северозапад"
В началото не ми харесваше, така лошо ме посрещнаха колежките, че бях на път да се откажа Cry, но сега вече започвам да си я харесвам Laughing....

# 4
Аз работата си я харесвам, колегите ми са супер, НО парите идват малко.

# 5
  • София
В началото много ми харесваше, сега съм доста разочароване и смятам да напускам.

# 6
  • София, център
Да, харесвам я, на този етап (до тук 5 години вече) напълно ме устройва.

# 7
  • Cтраната на лалетата...
С удоволствие бих я сменила...скучна ми е Rolling Eyes

# 8
Не ,не я харесвам ,но парите са добри ,работното време също,устройва ме идеално -но..... ми е тъпо и скучно ,немога да се развивам и тъпча на едно място Mr. Green,отврат и творчество никакво пфууу ,оплаках се.Обаче от утри излизам в отпускааааааааа

# 9
  • in the boulevard of broken dreams
Като тип работа ми харесва, приятно ми е. Харесвам си и колегите. Но има два кусура  Laughing :
1. Парите са ми малко
2. Не разполагам с времето си (а имах такъв период и трудно се отвиква).
Аааа...харесвам си и шефа  Joy това май никой не го е писал досега.

# 10
О,да-много даже!Не мисля,че за момента има друга и по-добра алтернатива за мен!Докато мога това ще работя! Laughing

# 11
Харесвам бъдещата си работа Wink

# 12
  • London, Sofia
Харесва ми ВСИЧКО,свързано с работата ми  Peace

# 13
О, да:) Разполагам ( почти винаги) с времето си, срещам се с много хора, пък и не е тежка. Е, засега не съм се опаричила, ама някак се ядва:)

# 14
  • Майничка
Много! Не съм предполагала никога (нито близките ми), че ще се занимавам с такава работа, но вече девет години я работя с успех, колегите ми харесват, заплатата ме устройва... е, като стигна определен етап, почва да ми доскучава, но засега има още стъпала за преборване.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт