Движение на българските майки - ВИДИН - тема 1

  • 10 874
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 502
момичета  за пампресите1/
аз ви предлагам  да направим подобна акция ЕДно кафе ,едно сухо дупе ,нека взаимстваме  начина ,по който са го организирали те ,момичетата в София ,мисля,че би имало ефект

2/ нека  всяка една от нас говори с шефа си или във фирмата,в която работи  да се постави касичка при вземане на заплати или  в магазин , или в банка
аз имам идея и ще говоря с шефовете на две банки в града ,има контакти и с  фирми ,ще направя запитване ,
казвайте вашите мнения ,да го обсъдим
а ходенето в петък е в Дом майка и дете в града тук

3/ с рекламите по ТВВ и радиото  мисля ,че е по-сложно защото са необходими сметки , ние нямаме ,има фондацията в София  и месля че тук на местно ниво е  трудно осъществимо ......../това пак повтарям -е  мое мнение /

за Гомотарци
 1/следващата седмица ще занеса СТРОЙТЕЛ - има цяла торба ,една мама ми ги донесе , играчки ,старото колело На Никола -триколка ,има деца които ще го карат

2/ какво ще кажета да вземем от светещите  луни и фигурки дето се слагат на тавана и светят

ДО РОСИ
все още нямаме  отговор от г-н Костов  от София Ленд , а ни се искаше да    изпратим децата  там в дните до  15,09


3/ ако на някоя са и останали от въртящите се итгачки ,поставящи се над бебето ,ще са от полза за лежащите  деца
Приготвила съм герданчета ,хайде момичета приложете малко  инициатива ,да им занесем това ,което нямат в ежендевието си , но би им доставило  удоволствие

 

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 17:24 от lorys

# 46
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ще ви пише от понеделник Sad

съжалявам,че ви бави,но е обещал по принцип и до сега не се е дънил.Надявам се да не сте първите Praynig

# 47
  • Мнения: 2 657
ще ви пише от понеделник Sad

съжалявам,че ви бави,но е обещал по принцип и до сега не се е дънил.Надявам се да не сте първите Praynig

Дано Praynig

# 48
  • Мнения: 484
момичета,напълно подкрепям предстоящата акция и с удоволствие ще поставя една такава кутия и в моят магазин,но искам да уточним нещо доколкото разбрах при посещението ни в дома,де факто при тях проблема е не е,че нямат средства за памперси проблема е ,че ги взимат прекалено скъпо   
7/памперси  12-25 кг   и 30-50 кг на месец изразходват около 2000 бр. падат се по 2 бр на ден на дете  ,цената на която ги вземат е за 12-25 -0,34 лв   , а за 30-50 кг -0,50 лв

за дом майка и дете в петък ще дойда с Вас мисля една кутия близалки да занесем,плодове и....

# 49
  • Мнения: 7 106
А колко са децата в дома, има ли някой представа?
Биха се зарадвали и на някое шоколадово яйце със играчка, затова питам, бих ги взела аз.

# 50
  • Мнения: 2 657
... искам да уточним нещо доколкото разбрах при посещението ни в дома,де факто при тях проблема е не е,че нямат средства за памперси проблема е ,че ги взимат прекалено скъпо   


Мими-права си PeaceДа-казаха,4е имат средства за закупуването,но ги взимат скъпо.

# 51
  • Мнения: 2 502
момичета ,

една мама ,станала наскоро се нуждае от бебешка количка ,на някоя да й е останала такава или да познава някой ,на когото е останала ненужна , ще разуча сега въпроса  за майката и ще ви пиша

аз имам лятна и я предложих ,но това е новородено и има нужда от закрита , а моята я дадох вече

НАМЕРИ СЕ  КОЛИЧКА !!!!

Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 14:13 от lorys

# 52
  • Мнения: 2 657
Не мога да помогна Confused

# 53
  • Мнения: 2 502
за посещението в   ДОМ МАЙКА И ДЕТЕ   гр ВИДИН 

утре .01.09.2006

10,30 пред дома - среща

за сега се очертава да ходим  Мими , Рени , Зори ,Диди , Галя , Йоана , аз

- някой още ?
- някой против   часа ?

не успявам цял ден да се свържа по тел  с дом майка и дете   ,

# 54
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте момичета! Зори  Heart Eyes!
Говорете утре с директорката на дом МАЙКА И ДЕТЕ, щом имат средствата- ще ги свържем със склада, от който купуваме ние пампите- има от 1 до 3 качество. Успяхме да уговорим цена от 0.07лв за бройка трето качество. В общия случай се касае за липса на лепка (оправя се с хартиено тиксо), зацапвания и пр. Проблемът остава транспортирането. АКо се съгласят да ви дадат парите или да ги превеждат по банков път на фирмата вносител, можем да мислим за изпращане по автобус (около 3-4 лева на кашон взимат шофьорите), или ако някой ваш познат пътува често до София да ги взима.
Поздравявам ви за ентусиазма и големите сърца!!!

# 55
  • Мнения: 2 502
Успяхме да уговорим цена от 0.07лв за бройка трето качество. В общия случай се касае за липса на лепка (оправя се с хартиено тиксо), зацапвания и пр.

Еми ,
става дума за дома в Гомотарци за памперсите , те имат нужда 12-25 кг  и 30-50 кг .
Каква е цената  за тях ?
Ще говоря с Николова- Директорката !! Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 2 210
Говорих току що, значи тези 12-25кг не са проблем, имат. За големите обаче имат само 1-во качество и цената е 0.43лв. Незнам дали е добра цена за памперси с този размер newsm78

# 57
  • Мнения: 2 502
Говорих току що, значи тези 12-25кг не са проблем, имат. За големите обаче имат само 1-во качество и цената е 0.43лв.

шефа на Социални ,каза ,че  30-50  кг ги вземат на 0,50 ст сега ,ще  говорим с него ,каква е процедурата да се снабдяват директно ,нали все пак има държавна машина , която е доста тромава  .............
Благодаря ти,  мила ! Laughing

# 58
  • Мнения: 7 106
Момичета, за утре остава уговорката за 10,30 ч. пред дома, но как ще съберем парите, по колко ще събираме и кой ще пазарува?
И всъшност реши ли се окончателно какво да се взема?

# 59
  • Мнения: 2 910
И мен този въпрос ме вълнуваше, какво ще се носи в дома?
Йоанка, утре, ако искаш към 10.00ч. да дойда да те взема и да ходим заедно към дома Wink

Общи условия

Активация на акаунт