Движение на българските майки - ВИДИН - тема 1

  • 10 860
  • 281
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 502
Момичета ,

това е  старата тема   
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81658.msg1407531#msg1407531
с която работехме
това също другата наша си тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74326.msg1284039#msg1284039

А това е новата  тема , в която предлагам да пишем   в цялостност за нашата дейност ,  да анансираме  и обсъждаме плановете и работата ,а не конкретно тема за дом ,както бе до сега

1/ Като начало Директорката на дома в Ново село е в отпуск до 05,09 - нищо ще я изчакаме ,там в момента  има само  възпитател
2/ 28.08  - Дома в Гомотарци  с шефа на Социални -посещение 
предлагам да занесем  плодово мляко за пиене това бе и предложение на Мими ,дрехи достатъчно сме занесли , поне за сега ,вижте  протоколите най-важното ,което искаха -постелъчния материал сме осигурили и сега ще видим - използват ли го по направление ,много се надявам да е така ,иначе ще е жалко
3/ детския дом 0-3  в града тук - кога пишете
4/ за жалост все още нямам отговор от шефа на София ленд , ще ше ми се да имаме ясното кога могат децата от Гомотарци да отидат и на 28,08  да им кажем ,но......
5/ събраното до сега  и нещата ,от Роси СФ са в склада при Диди,в понеделник ще се разберем за номерата на платненки и обувки   с Гомотарци и ще ги занесем
6/ имам обещани  играчки  от моя близка
7/ питахме директорката  за миещи препарати ,имат  ли нужда ,Роси ми беше  писала ,че могат да ни помогнат ,първия път директорката ,отказа ,понеже ги снабдявали централно
втория път го  написа  в списъка
Вече всички разбраха за нашите проблеми  с влизането и ходенето в дома ,та затова се обръщаме съм  шефа на Направление ,който дефакто им е шеф за да влезем ,
Надявам се с другите  домове няма да се лутаме в подобен лабиринт  ,защото децата имат нуждата от нас , от връзката с нас  ,без значение дали на директорките им се иска или не
КОЙ ЩЕ ИДВА  на 28,08 ???

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 16:54 от lorys

# 1
  • Мнения: 3 248
Извинете, само да питам нямаше ли да идвате тези дни (за днес знаех) към София на среща?! Една седмица нямах нет и може и да съм пропуснала нещо?! Thinking


Поздрави! Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 502
Извинете, само да питам нямаше ли да идвате
Веси ,надявам се не бъркам името
имаше в предната неделя  среща в Мак доналдс  ,от нас дойдоха /за жалост аз не успях / само 2 момичета ,но те са се срещнали с доста от вас
и по този повод правя новата тема ,за да е по-удобно за комуникация
и инфо

# 3
  • Мнения: 3 248
Веси съм! Mr. Green
Пак не съм разбрала ... и аз много исках да се видим, но бях разбрала, че срещата ще бъде на 26.08.?! Thinking
Нищо де, другият път! Hug

# 4
  • Мнения: 484
Момичета ,

това е новата  тема , в която предлагам да пишем   в цялостност за нашата дейност ,  да анансираме  и обсъждаме плановете и работата ,а не конкретно тема за дом ,както бе до сега

eeee, Светле най-после Hug Hug Hug
 Като гледам доста неща си нахвърлила което не е лошо.Та за Гомотарци излиза,че само аз и ти ще ходим и евентуално Рени newsm78,за шефа на социални няма как да се бяхме уговорили днес щото той е в отпуска и нали на 28.08 му е първия работен ден,за понеделник поръчах вече 3 каси(60 бр.)данон за пиене помолих да ги мешат ягода/малина ,какво друго да занесем казвайте?

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 19:25 от mona__

# 5
  • Мнения: 2 502
В колко часа ще се тръгва за дома?
при всички положения ще е към 11 часа,осртави мобила си на лични на Мими

# 6
  • Мнения: 484
значи така:
утре сутринта ще "дебна" Shocked директора като доиде да си купи кафе от мен и ще му кажа,че имаме готовност за посещение в дома с него,след което веднага ще пиша за да имате инфо,дано само да дойде на бачкане  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 657
 Wink
Аз утре преди да заведа малкия на лекар ще пиша и,ако приклю4им бързо и се върна до 10:45 ще пиша та да минете да ме вземете,ако вси4ко е наред с детенце Wink

# 8
  • Мнения: 2 910
Оставих телефона си на Мими и ще чакам да ми се обадите за часа, тъй като аз от 10.00ч. съм на кръщане и след това ще имаме семейна почерпка и няма да мога да видя какъв час ще публикувате.

# 9
  • Мнения: 2 657
А,аз ще следя инфото във форума,защото съм все още без тел.

п.п.И не забравяйте да напишете в колко ще се тръгва Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 484
срещата с директора и отправна точка на тръгване  14,00  часа  от Социални в Калето

# 11
  • Мнения: 2 657
срещата с директора и отправна точка на тръгване  14,00  часа  от Социални в Калето


Ок,ще пиша допълнително Wink

# 12
  • Мнения: 2 657
Minete da me vzemete 0897621201

# 13
  • Мнения: 7 106
Мацки, хайде разкажете, тези дето ходихте в дома, как мина посещението  Praynig.
Пуснаха ли ви този път при дечицата и те как го приеха?

# 14
  • Мнения: 484
привет от мен!
първо малко инфо:
след дълго плануваното посещение в дома в с.Гомотарци днес то се състоя,
всичко вървеше по план и днес към 14:30часа заедно с шефа на социалните
бяхме вече при децата.
Занесохме :
60бр.-мляко за пиене Данон
50бр.-вафли Лъчита от дългите
една торба със играчки
За условията вътре в дома не мога да кажа нищо,тук
 е мястото да Ви се извиня, Praynig Praynig че не влязох с Вас вътре(останах при децата който
бяха отвън) но не бях психически настроена за гледката която е вътре -ПОТРЕСАВАЩА.Следващия
път ще се въоръжа с кураж и ще вляза.
Децата отвън бяха много мили и сладки,играеха
на площадката и в беседката.Непрекъснато ме пипаха и ми се радваха,едно момченце само ми
бъркаше в косата и ми повтаряше,че ще става фризьор,направи ми даже прическа.Хубаво беше.
На тръгване попитах децата да дойдем ли пак а което те отговориха-ДА.
По пътя на връщане шефа а соца обеща да нямаме повече проблеми при посещението ни в дома.
Момичета нахвърлихме някои неща които трябва да решим,записките останаха при Светла.

Общи условия

Активация на акаунт