Нападани ли сте от куче...........

  • 2 945
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
още не гласували има ли?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 567
Мен ме нахапаха три помияра в Студентски град.  Вървях покрай един блок, и изведнъж изскочиха от едни храст и ме нападнаха в гръб.Аз изобщо не подозирах, че там има кучета, не ме е било страх, не съм ги предизвиквала.  Ужасът е неописуем, целият ми десен крак отзад беше изпохапан. Оттогава изпитвам голям страх от кучета  Cry

# 32
  • Мнения: 361
да два пъти като малка и определено имам страх от кучета

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мен ме нахапаха три помияра в Студентски град.  Вървях покрай един блок, и изведнъж изскочиха от едни храст и ме нападнаха в гръб.Аз изобщо не подозирах, че там има кучета, не ме е било страх, не съм ги предизвиквала.  Ужасът е неописуем, целият ми десен крак отзад беше изпохапан. Оттогава изпитвам голям страх от кучета  Cry
Историята ти е много подобна на моята- храсти в Ст. гр., неочаквано нападение, изпохапан десен крак... Само че при мен случката беше в 3 ч. през нощта.

И аз обичам кучетата, и животните въобще. Но изживеният ужас ще ми държи влага цял живот, такова нещо не се забравя никога.

# 34
  • Мнения: 0
Да,бездомни бяха пет броя.Бях със дълго палто,започнаха да дърпат палтото.Скъсаха го,но добре,че беше то,след няколко часа
целите ми крака бяха в синини.

# 35
  • Мнения: 5 468
Мен - не, но сестра ми я ръфна едно псе миналата година. Вечерта се прибира по тъмно и едно тръгва след нея. Кротко си вървяло, докато й скочило отзад на крака и я ухапало. Беше й скъсало дънките и й остави 2 зъба за спомен. Ходила да й бият инжекция...
Всички улични песове трябва да изчезнат по някакъв начин.

# 36
  • Мнения: 6 315
Не веднъж въпреки че много ги обичам и се разбирам с тях. Два пъти съм хапана от домашни (нямаше последици слава богу) и 2 пъти съм нападана, но без успех пак от домашни. Едното нещо май се побърка... и аз не знам. Много го обичах, познаваше ме добре, но изведнъж реши че трябва да ме яде и ми се хвърли...

# 37
  • на село
  • Мнения: 3 914
Не, не са ме нападали. Слава богу  Praynig!

# 38
  • Мнения: 7 640
още не гласували има ли?

какво ще правиш с резултатите  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 393
Мен ме нахапаха три помияра в Студентски град.  Вървях покрай един блок, и изведнъж изскочиха от едни храст и ме нападнаха в гръб.Аз изобщо не подозирах, че там има кучета, не ме е било страх, не съм ги предизвиквала.  Ужасът е неописуем, целият ми десен крак отзад беше изпохапан. Оттогава изпитвам голям страх от кучета  Cry
Историята ти е много подобна на моята- храсти в Ст. гр., неочаквано нападение, изпохапан десен крак... Само че при мен случката беше в 3 ч. през нощта.

И аз обичам кучетата, и животните въобще. Но изживеният ужас ще ми държи влага цял живот, такова нещо не се забравя никога.
Същото и при мен. Само че не в Ст. град, а в Диана бад. Наистина е неописуем ужас, въобще не опира до болката от ухапаното, камо ли пък до скъсаните дънки. Но това да се бориш в буквалния смисъл с три озъбени освирепели песа, които скачат един през друг в/у теб ръмжейки и да не знаеш как да ги спреш или къде и как да избягаш и да се скриеш...на никого не го пожелавам, наистина.  Cry

Обичам кучета и винаги съм ги обичала, но откакто преживях този кошмар (преди повече от 10 год.) се страхувам от тях.

# 40
  • Мнения: 81
Да. Бях в края на шестия месец и няколко помияра ме нападнаха.Мъжът ми успя да ги разрита, но през нощта получих контракции и 1 месец лежах за задържане. От тогава съм малко крайна в отношението си към бездомните кучета #2gunfire  animal037

# 41
  • Мнения: 239
Като малък ме нападна и ме ухапа. Тогава ме беше страх и намерих начин да го отровя. Родителите ми разбраха и ми се караха. Баща ми беше най-разтревожен и ме наричаше 'лукав'. Подозирам, че ме смяташе за страхливец. След това му се доказах като убих едно куче от упор с прашка, а по-късно за малко и с фунийка. Имах хубаво детство.

# 42
  • Мнения: 1 959
Да веднъж и то точно вечерта преди рождения ми ден/улично куче/тогава да съм била на 14-15 вече не ме е страх от кучета дайе си имам мое куче.

# 43
  • Мнения: 75
Първо домашно куче -сетер ,нападна майка ми ,когато се разцелуваха на вратата с домакинята (ревност ли ,що ли ) newsm78
На мен ми скочи гаден помияр в градинката до блока на гаджето ми ,явно ме надуши ,че не съм от този район  Sunglasses,съвестен гражданин ми помогна да се спася от гадното псе . Close

Сетер да нападне човек?!?  #Crazy Не мога да повярвам! Това са най-добродушните кучета и могат да скочат на човек само за да го разцелуват!  Joy Аз 14 години си гледах такъв и все се шегувахме в къщи че ако докато ни няма дойде крадец, кучо сам ще му отвори вратата, ще го посрещне с махане на опашка и ще го разведе из къщи да му покаже къде какво има  Joy

# 44
  • Мнения: 5 140
Да само мен.
Аз самата имам куче и много го пазя когато го разхождам, защото хората се плашат от вида му, а той по принцип е лигльо и е дружелюбен, но те това не могат да знаят.
Гадно ми беше когато ме ухапа кучето, по скоро ме уплаши.
Не беше нещо кой знае какво, но е достатъчно да се страхувам към някои улични кучета.

Общи условия

Активация на акаунт