Кога направихте бебето си?

  • 6 285
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 886
Тази тема е по идея на Ню, но вследствие на темата, която пуснах преди 2 дена ми стана интересно какви ще бъдат отговорите ви. Въпросът е след като намерихте Мъжа, кога се решихте да си направите бебе? Трябваше ли преди това да сте изпълнили някакви други свои цели или решихте, че бебето е на първо място и каквото и да стане все някак ще се справите? И в крайна сметка независимо от това какво сте решили, съжалявали ли сте някога за това и искало ли ви се е да бяхте постъпили по друг начин?

# 1
  • Мнения: 7 474
1. Завърших си образованието
2. Омъжих се, (жилище имаме)
3. Поживяхме заедно известно време-1г.
4. Намерих си работа
5. Чак тогава забременях

Всичко това беше премислено решение.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 926
Нашата бебка ни изненада така да се каже Wink. Бях завършил образованието си.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
 И двамата бяхме токущо завършили и изненадващо забременях.
 Майчинство, ясла, започнах работа, поработих 2 год и пак изненадващо забременях.
 Но в интерес на истината докато учехме взимахме доста мерки против забременяване, а после се поуспокоихме и затова бременностите ми ни изненадаха Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 231
И аз като Лео ще ги степенувам  Laughing
1. Поживяхме заедно /жилище мъжът ми имаше от преди/
2. Вече работех от 1 година на хубава работа и можех да си позволя да забременея
3. Бакалавърската степен тъкмо я бях завършила. /магистърската изкарах с бебето/.

Забременях тъкмо навреме  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 777
Когато имах хубава, стабилна и добра работа.
Наживях се и не ми се ходеше по дискотеки.
Когато намерих страхотен мъж и баща, готов да се грижи за дете наравно с мен.

# 6
  • Мнения: 6 039
eдна вечер, уж да пробваме...........

# 7
  • Мнения: 5 622
Когато завърших образованието си (да учиш с бебе си е голям зор, ако разбира се държиш на качественото си обучение и образование  Peace ) и когато се почувствах зряла за това (макар до последно да не се чувствах 100% подготвена)

# 8
  • Мнения: 798
Отговорих с "Друго", защото забременях когато намерих най-най-прекрасния и подходящ мъж. Бях пред държавен изпит, имах си и работа, но заминах за Гърция , където беше той и там 3 месеца правихме бебе. Беше страхотно... Grinning После сватба, апартамент, работа, вси4ко си се нарежда...

# 9
  • Мнения: 2 309
Никога не съм съжалявала...детето не ми пречи да се развивам профисионално...

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато почувствах, че съм достатъчно зряла, за да мога да понеса отговорността

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Когато почувствах че съм достатъчно зряла и когато и звамата бяхме готови. Защото след бебето се променя всичко в живота ти - навиците ти и свободното ти време.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 788
Първото, мъжа ми току що завършил семестриално, но без дипломна работа, аз 3ти курс накаря, искахме бебе, планирахме го. Нямахме кой знае какви доходи, в него момент имахме наше жилище обаче...Важното беше, че и двамата бяхме на етап да искаме дете, защото той по-ъсно узря за това, макар, че е с 12 години по-голям, аз бях на 21.
Второто, аз в 5ти курс/ т.е. завъшила бакалавурска степен, 2ри семестър магистратура/, той след месец се допломираше най-накрая...пак без стабилни доходи, този път под наем...Аз на 23, той на 35.

# 13
  • Мнения: 3 760
 Когато се сдобих със собствено жилище
 Когато почувствах, че съм достатъчно зряла, за да мога да понеса отговорността
 Когато се наживях достатъчно и не ми се ходеше вече по купони
 Веднага, когато го поисках

# 14
  • Мнения: 731
След като завърших, направих кариера, сдобих се със собствено жилище и си поживях - като последното за мен беше да пътешествам по широкия свят - поисках бебе и то стана! От всичко по много! Сега възнамерявам да се отдам изцяло на детето си, живот и здраве.

Общи условия

Активация на акаунт