Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте!
Беба от около 1/2 месец вечер като я сложа на гърдата и се извива на дъга-не ще да се кърми и това си е! И сутрин дръпне каквото дръпне и не мога да я накарам грам повече!  #Cussing out През деня не я кърмя, вечер от началото на 9-я месец (този) почнах да я дохранвам с АМ-сега не ще и да го помирише! Единственото, което успявам да налея, е 100 гр с чаша.  Crying or Very sad
Не знам период ли е, какво ли? Щеше ми се и да я отбивам, пък то какво стана...
Цитирай

София

Добре, поне ми кажете тогава колко мл мляко дневно би трябвало да изпива бебе на нейната възраст, за да и го набавям по някакви начини през деня?  Praynig
Цитирай

Скъпа извинявай, че досега нямах време да ти отговоря. Още вчера видях темата но бях много изморена.
Така, и при нас имаше същия период даже ако не се лъжа беше и по същото време. Уви аз не успях да надделея и се кърмим само вечер. Но към края на 12я месец почна да си иска по всяко време, така че ако още искаш да я кърмиш ще имаш възможност. Знам, че е мъничка но пробвай ако искаш да и правиш домашно кисело мляко щом не иска АМ.
И не разбрах, ако искаш да отбиваш, защо се тревожиш че не иска да суче?
Цитирай

София

И не разбрах, ако искаш да отбиваш, защо се тревожиш че не иска да суче?
Защото не иска да пие и АМ.  Crying or Very sad
Цитирай

Забеляза ли, че и моята принцеса се казва Ивайла? Smile
Пробвай някоя др. марка АМ или кисело мляко. Все пак трябва да приема мляко на тази възраст. Успех  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.