Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 авг. 2006, 12:21 ч.

Има ли фенки на матовите червила?

• 5 191
  • 36
  •   1
Отговори
  • България-Швейцария
Откакто открих тези на Karaja (а това беше преди 10-ина години май  ooooh!) направо не мога да ползвам други.
А като че ли и не съм забелязала други марки да предлагат такива  newsm78, всичко което съм виждала е мазно и лъщящо, що така  Rolling Eyes
Не, че съм тръгнала да сменям марката, но имаше един период, в който бяха спрели да ги внасят и направо се бях побъркала с какво да ги заместя, измислях какви ли не комбинации и ми се ще все пак да знам, ако има някаква алтернатива.
Също така, ако има други фенки на марката - може ли да споделят къде в крайна сметка се предлага? В големите козметични магазини я няма, последно си купих червила и моливи от едно магазинче в подлеза на Плиска, Mery Cosmetics се казваше май; сега установявам, че са се преместили и ще трябва да ги издирвам, защото ми привършват запасите... Имах някакви надежди за мола и сити центъра, но не би - няма Karaja, поне аз не видях. В чужбина също съм я издирвала без резултат, което вече ме хвърли в тъч.
Силно се надявам да се включи някой фен и да ми улесни задачката  Laughing  bouquet

# 1
  • sofia
Karaja продаваха в едно магазинче (май го няма или го ремонтират в момента) на Шишман между Ремедиум-а и някакъв плод и зеленчук. Виждала съм и в един магазин на пазара в Лозенец. Ще видя тези дни там и ще ти кажа.
 Не са ли ти много сухи тези червила? Вярно, страхотни цветове имат, но на мен са ми сухи.

# 2
Тези, трайните, които са като стик - те са сухи и матови. Имах на Голдън роуз и на Буржоа - и едните, и другите стояха по този начин.

# 3
  • България-Швейцария
Не са ли ти много сухи тези червила? Вярно, страхотни цветове имат, но на мен са ми сухи.
Свикнала съм с тях, не са ми сухи.
Имаше преди едни на Revlon, които уж не оставяли следи (тези, които ги рекламираше Синди Крауфорд) - те действително бяха адски сухи, направо се ронеха.
На мен по принцип са ми много шантави устните и са страшно податливи на външни влияния - и с най-мазното червило да съм, пак ще се напукат. Само това
спасява положението.

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
Аз имам едно матово на Макс Фактор, ама не си спомням кога го закупих, нито се сещам къде е (че много съм го ползвала  Laughing).

# 5
  • Варна
Като студентка (считай преди 10-ина години) имах Ревлон-ски червила, като стикове които са, бяха скъпи, по 10-11 лв тогава,  Laughing та тогава, да, ползвах матови. Но наистина трябва да са ти перфектни устните, увлажнени, а моите вечно са сухи.

Отдавна не ползвам не само матови, но и по принцип червила, сега лятото карам с някакъв гланц.
Може би в предстоящия есенно-зимен период евентуално ще подкарам старите добри червила.  Simple Smile

Между другото каква е тази марка Каража или Караджа
newsm78

# 6
  • България-Швейцария

Между другото каква е тази марка Каража или Караджа
newsm78
Италианска. Аз си я чета като Караджа, може и да не е правилно - 'италианките' да се включат да кажат  Grinning
С голямо задоволство установих току-що, че вече имат и сайт newsm44
Ето ги любимите ми червила:

# 7
  • Варна
Колко струва едно червило е уместен въпрос?....  Laughing

# 8
  • България-Швейцария
7 и нещо към 8 лв. беше последната цена, на която съм си ги купувала.
Особено важно е, че са изключително икономични - периода, в който бяха спрели вноса (около 2 години) го изкарах на запаси Rolling Eyes и комбинации с подходящ по цвят молив. Всеки ден се плескам  Wink
4 ml се води като грамаж червилото, аз ги ползвам до дупка - като стигна до гилзата, продължавам с четка.
Абе заслужават си.
Не мога да кажа същото за Ревлон-а, за отрицателно време свършваше.

# 9
  • Варна
Не знам дали си ползвала червила на Севънтийн- имат и матови, не са сухи, но са трайни. Аз съм много доволна.

# 10
  • България-Швейцария
Не съм, може би трябва да пробвам Grinning
То бива лоялност към марка, ама това моето си е вманиачаване май  Crazy Laughing

# 11
Не знам дали си ползвала червила на Севънтийн- имат и матови, не са сухи, но са трайни. Аз съм много доволна.

На Севънтийн имах едно, което беше матово, в смисъл не-перлено, но доста мазно и лъщящо. Може би имат някаква друга серия по-сухи.

# 12
  • Варна
За серия- не знам, те имат много цветове. МАтовите, които аз ползвам не са нито мазни, нито лъщят.

# 13
  • София
Преди не бях много фен на матовите, но от както си купих едно червило на Караджа започнаха да ми допадат. Има едно магазинче на пазара на Красна поляна, в което има абсолютно всичките разцветки. Скоро го посетих и си купих 102 номер, но не бих казала, че е мат...цвят кафе с леко златисти отблясъци... в момента имам 2-червила на Караджа и мисля само такива да си купувам, ама гилзите са им едни и същи и малко ще ги бъркам, ако събера повече бройки... Simple Smile

# 14
  • София
Моите всички са матови. Някои обаче са ми доста сухи, но какво да се прави като не харесвам бляскавите.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт