Има ли фенки на матовите червила?

  • 6 335
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Аз съм фен на матовите червила.Използвам PUPA.Аз лично не съм попадала на по-добра козметика от тази.Пробвала съм и други-на Ревлон и Макс Фактор,но като PUPA за мен няма други. Това, например е страхотно.Не е сухо,но не е и блестящо.Не се разлива по устните и като го сложа сутринта,така си откарвам до вечерта.

# 16
  • Мнения: 480
Откакто си купих Karaja по съвет на човека в магазинчето на Шишман (много адекватни съвети дава между другото) не мога да го заменя с друго. Аз по принцип нося само сухи червила, не обичам да ми лепне по устните каквото и да било и отидох да търся едно на Seventeen, от което бях много доволна. Оказа се, че вече не се произвежда и ми препоръчаха Karaja, които аз до тогава не бях чувала. Много добро червило - сухо е, но не е от тези тънките като стик, а си е нормално червило.
Та на въпроса - ето ме и мен - фен на марката и матовите червила!  Grinning

# 17
  • Мнения: 3 164
преди време ползвах само на Буржоа и то определен(по -точно неопределен) цвят Grinning но като "влезна" модата на лъскавите и спрях да купувам.от старите запаси имам на Орифлейм-ползвам го 2-ри път-цвят хазелнут(лешник) и на моите устни много допада, не е много сухо и цвета се запазва за по-дълго.


. Това, например е страхотно..

какъв е този цвят, розовее ми, но в същото време ми харесва newsm78

# 18
  • Мнения: 2 161
преди време ползвах само на Буржоа и то определен(по -точно неопределен) цвят Grinning но като "влезна" модата на лъскавите и спрях да купувам.от старите запаси имам на Орифлейм-ползвам го 2-ри път-цвят хазелнут(лешник) и на моите устни много допада, не е много сухо и цвета се запазва за по-дълго.


. Това, например е страхотно..

какъв е този цвят, розовее ми, но в същото време ми харесва newsm78
Тук можеш да видиш цветовете на това червило.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
Ако минаваш през Плевен, в магазин Аржентина предлагат козметика Karaja  Peace

# 20
  • Мнения: 8 917

Между другото каква е тази марка Каража или Караджа
newsm78
Италианска. Аз си я чета като Караджа, може и да не е правилно - 'италианките' да се включат да кажат  Grinning
С голямо задоволство установих току-що, че вече имат и сайт newsm44
Ето ги любимите ми червила:

Много ти благодаря - не подозирах,че има фенки на Караджа. Страхотни са Peace Ползвам само тях от над 10 години. Имат най-сухите червила, което за мен е просто супер. не обичам нещо да ми се мазни на устните Sick. Проблема при мен е, че не понасям тъмните цветоре и от тези на Караджа ползвам точно 2-3 цвята. Останалите са ми тъмни Rolling Eyes На моите устни поне стоят така. Иначе съм открила и на Лореал едно сравнително сухо червило, а и имат повече цветове. Караджа си купувам от Дружба - на новият  пазар, и от един магазин на Графа до Попа Peace

# 21
  • Мнения: 530
сенки, червила , гланцове на караджа има в магазин Невена на Хр. Ботев близо до министерство на земеделието, ако го знаеш къде е

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз харесвам матовите червила, въпреки че ползвам и много течни, блестящи. Що се отнася до продуктите на "Караджа", виждала съм ги в магазинче, което се намира на ъгъла срещу партийната централа на Позитано - като тръгнеш от нея към Алабин. Мисля, че и цветя се продаваха в една част от магазина. Съжалявам, но по точно не мога да го обясня.

# 23
  • Мнения: 175
Здравейте!И аз съм фен на матовите червила.Ползвала съм и Karaja,но в момента ги намирам трудно.В централни хали продават изостанали цветове,но не пълната серия на сухите червила.Много харесвам и Seventeen-също са трайни и не миришат досадно.Буржоа предлагат течни матови червила,но и те се намират трудно.Ако откриете нещо ново споделете моля.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
имам прекрасни матови червила на Импала, Ейвън и съвсем скоро си взех едно на Golden Rose, само 2 лв е, но е много хубаво като цвят, аромат .... № 104 Peace

# 25
  • Мнения: 17 407
Има ли ги още червилата на Рилкен? Ползвах ги като студентка, бяха страхотни- поне матовите, после им смениха опаковката и изчезнаха.

# 26
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Супер, темата се разраства Grinning
Благодаря на всички за координатите, ще издиря магазините и ще докладвам актуално състояние Simple Smile
Ще трябва да 'преслушам' някой и друг тестер на останалите марки, които споменавате да видя за какво става дума.

Венера, добър въпрос - декоративна козметика на Рилкен наистина не съм виждала отдавна (последно в ЦУМ преди преустройството Crazy, смятай за кое време говоря). Точно такива 'изчезвания' и спиране на внос по неясни причини ме нервят особено много tantrum - все едно не стигат всички други неща, за които човек се притеснява. Другото, от което страдам много, е липсващата серия Hair Food на VO5, в частност шампоаните - няма други такива просто. И Phyto си купувам, и по-скъпи марки съм пробвала - хубави са, но не е същото. Била уж спряна от производство Cry - защо, никой не казва. Наводнили са пазара с някаква по-масова серия, която не че е лоша, но изобщо не може да се прави сравнение. Сега се сещам и за още нещо дразнещо, обаче то си е направо за отделна тема. Ще я пусна след малко.

# 27
  • Мнения: 8 917
Има ли ги още червилата на Рилкен? Ползвах ги като студентка, бяха страхотни- поне матовите, после им смениха опаковката и изчезнаха.
И на  Манхатън преди години имаше страхотни матови червила, но и те останаха в историята Rolling Eyes

# 28
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И на  Манхатън преди години имаше страхотни матови червила, но и те останаха в историята Rolling Eyes
Да се надяваме, че Karaja няма да ги сполети същото - техния хит са точно матовите червила (и разни профи гримила, които не стигат до пазара обаче). Другите им видове съм ги пробвала на тестери, нищо особено не са. Само дано да поддържат вноса Praynig.

Между другото, братовчедка ми преди няколко години беше статистка в една от разните смесено-чуждоземски продукции тука - на гримьорите всички мазила, пудрила и т.н. били от същата марка. Не ще да е случайно, мисля аз Grinning

# 29
  • Мнения: 17 407
Има ли ги още червилата на Рилкен? Ползвах ги като студентка, бяха страхотни- поне матовите, после им смениха опаковката и изчезнаха.
И на  Манхатън преди години имаше страхотни матови червила, но и те останаха в историята Rolling Eyes

Дааа, в сребристи гилзи- и тях съм ползвала. Жалко, че ги няма вече...

Общи условия

Активация на акаунт