ПЪПКИ

  • 817
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
мОлЯ ВИ КАЖЕТЕ мИ КАКВО ДА НАПрАВЯ-НИЕ СмЕ ПОчТИ НА 12мЕС НА мАлКИЯ мУ ИЗлЯЗОХА ПЪПчИцИ С бЯлО ВрЪХчЕ НА ДУПЕТО мАЖЕм С КрЕмчЕ-бОчКО;ЗДрАВЕ;ПрОмЕВКИ С КАлИЕВ ПЕрмАГАНАТ;И НЕ мИНАВАТ ShockedОТ 4-5ДНИ ГИ ИмА ; КАЖЕТЕ мИ С КАКВО ДА мАЖА ВЕчЕ  Rolling EyesблАГОДАрЯ ПрЕДВАрИТЕлНО

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Не е ли по-добре да се консултираш с лекар. На мен ми изписаха Клотримазол, в друг случай - Адвантан.

# 2
  • Мнения: 135
АмИ КАЗА чЕ Е ОТ ПАмПЕрСА И САмО С ТЕЗ НЕЩА ДА мАЖЕм И ЗАТОВА ПИТАм ТУК ЗА ТОЗИ ПрОблЕм А ТЕЗ ПАСТИ КОИТО НАПИСА С лЕКАрСКО ПрЕДПИСАНИЕ лИ Е ИлИ ПрОФИлАКТИчНИ newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
Без рецепта си ги взех. Изписа ми ги по телефона. И на нас ни казаха от памперса, и ни даде Адвантан. Но пробвай първо, ако искаш с Клотримазол, че е по-лек. Адвантанът е кортикостероид, а аз ги недолюбвам тях.

# 4
  • Мнения: 135
НО ОТ КАКВО СЕ ПОЯВЯВАТ НИЕ чЕСТО СЕ мИЕм И ПАмПЕрСА СЕ СмЕНЯ чЕСТО ;А ХОДИХмЕ НА ПлАЖ И ГО ТОПЕХмЕ В бАСЕИН С мОрСКА ВОДА  Rolling EyesДАлИ Е ОТ НЕЯ Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 135
мНОГО блАГОДАрЯ  Simple SmileДОбрЕ чЕ СТЕ ТУК И ПОмАГАТЕ ПАК блАГОДАрЯ Simple SmileЩЕ ПрОбВАм-КлОТрИмАЗОл ;ПЪК ДА ВИДЕм ;А КОлКО ДА ГО мАЖА

# 6
  • София
  • Мнения: 4 575
Незнам от какво са. Нашите бяха гъбички. Мажех 3 пъти дневно.

# 7
  • Мнения: 135
АмИ АКО СА САмО ПЪПКИ А КАК ИЗГлЕЖДАТ ГЪбИчКИ НА ДУПЕ  newsm78ИЗВИНЯВАИ ЗА ВАПрОСА НИЕ СмЕ С ПЪПКИ С бЯлО ВрЪХчЕ

# 8
  • София
  • Мнения: 4 575
И нашите бяха пъпки с бяло връхче. Ако искаш пробвай и Адвантан, но е и по-скъп и не трябва повече от 3-5 дни да се маже.

# 9
  • Мнения: 135
АХА АмИ КОлКО Е СКЪП мНОГО лИ И мНОГО блАГОДАрЯ ЗА ОТТОВОрИТЕ Wink

# 10
  • Мнения: 408
Не знам калиевият перманганат дали не е пиоктанин. На нас този разтвор ни помогна страшно много. Миналата година от жегите ли , от какво повече от три седмици ива беше с адски червено дупе и такива пъпчици-какво ли не опитах. Накрая една мед.сестра ни препоръча пиоктанина. Още го ползвам за червено дупе, когато нищо друго не помага Peace

# 11
  • Мнения: 135
ами ползваме разтвора за промивки и тази сутрин са понамаляли доста много благодаря за отговорите Winkдано минат напълно че в тез жеги е много неприятно-благодаря ви

# 12
  • Мнения: 3 456
Елоком,но не повече от три дни

Общи условия

Активация на акаунт