Кога се избира педиатър-преди или след раждането?

  • 2 375
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 390
Тук няма ли мами от Варна?
Виж в Отчетни-По градове

# 16
  • Мнения: 3 760
Ние си избрахме преди. Единственото, което ни интересуваше беше да е максимално близо до дома ни.

# 17
  • Мнения: 5 391
Аз също избрах педиатърката преди да родя и след като ни изписаха на другият ден ни посети.

# 18
  • Мнения: 2 950
Преди раждането

# 19
  • Мнения: 2 672
ами нашето джи пи си е педиатър по принцип и като се роди детето тя си го пое  Grinning

# 20
  • Мнения: 8 917
newsm78 Досега никога не съм си поставяла този въпрос,но сега ме трвожи?Кажете настоящи мами????????
Както можеш и както решиш. Ние си избрахме след раждането, докато бяхме още в родилното Peace

# 21
  • Мнения: 269
и мен ме мъчи този въпрос Thinking Сега живеем в Лагера и изобщо не съм наясно дали има поликлиника с педиатър. Ако някой с бебче живее на близо-да помогне, моля Praynig Иначе личния ми лекар е във Военна болница, мъжът ми ако се наложи, може да ходи във ВМА...

# 22
  • Мнения: 1 104
Можеш преди да се роди бебето, но може и след това.Зависи от това кога ще ти е по-удобно.

# 23
  • Мнения: 6 039
когато ме изписваха от болницата ми казаха, че в следващите 24 часа трябва да ни посети педиатър у дома, т.е. да сме си избрали вече педиатър. Нищо не пречи и да го направиш този избор предварително

# 24
  • Мнения: 695
ние избрахме педиатър след като родих Peace както решиш

# 25
  • Мнения: 2 897
Нашия го избрахме докато бях в болницата.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
След като родих, докато с бебо бяхме още в болницата майка ми е отишла и ни е записала при препоръчаната ни педиатърка и така, доволна съм! Peace

# 27
  • Мнения: 79
аз си бях избрала педиатър преди да родя а записахме бебо след като ни изписаха Laughing

# 28
  • Мнения: 339
и мен ме мъчи този въпрос Thinking Сега живеем в Лагера и изобщо не съм наясно дали има поликлиника с педиатър. Ако някой с бебче живее на близо-да помогне, моля Praynig Иначе личния ми лекар е във Военна болница, мъжът ми ако се наложи, може да ходи във ВМА...

И аз съм в Лагера.Избрах си вече педиатър-от 20-та поликлиника в Борово. Иначе има педиатри и във ВМА-виж белите списъци, има препоръчани педиатри. Peace

# 29
  • Мнения: 5 026
Аз избрах преди да родя.

Общи условия

Активация на акаунт