препоръчайте ми проходилка

  • 592
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 438
Моля за съвет от къде и каква марка да намеря проходилка. Предварително благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 193
 Ако вече си решила да слагаш малкия човек в проходилка-добре, но имай предвид, че  не винаги подпомага прохождането! Моето дете не проходи с проходилка. Не че ходи съвсем, но проходилката ми служеше до 9-ия месец, където го слагах, за да не скочи от някъде! Моята беше Чиполино във вид на самолет! По отношение на сигурността е супер! Плюс това е здрава и издържа на многобройни удари в стена и радиятори! Crazy

# 2
  • Мнения: 8 917
Моля за съвет от къде и каква марка да намеря проходилка. Предварително благодаря   bouquet
нашата беше на Чиполино , от по-скъпите им модели. Лично ние гледахме да е с няколко позиции на височината, да е тежка в долната си част, за да не се обръща, да е с голяма, удобна мека седалка и да е с голям "разкрач". Тази на Чиполино ни вършеше идеална работа Peace

# 3
  • Мнения: 1 544
По принцип въобще не се препоръчват проходилките ,но ако все пак си решила вземи си такава която се застопорява и гледай повече да го държиш на едно място вместо да обикаля защото по скоро няма да се научи да ходи а да се пребива. На няколко приятелки децата подаха жестоко по лице защото за да върви проходилката детето я избутва с цялото тяло напред и свиква така и без проходилката падаха върху физиономията си по 100 пъти на ден.

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На мен ми дадоха да ползвам Бертони и добре, че не се набутах да купувам. Ползвах я няма и един месец, после малката се усети, че подпирайки се по мебелите има по-голямо поле за изява и изобщо не я иска. А и започна да пълзи, което също е начин на придвжване за нея. Безсмислена покупка според мен.

# 5
  • Мнения: 438
Борис също пълзи, но аз не бих го пуснала да пълзи във всяка стая. Надявам се проходилката да ми върши работа не толкова за да проходи, колкото за да го сложа в нея докато съм в кухнята. Благодаря на всички за инфото  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 000
Ние имаме КАМ и съм страшно доволна
Най- евтиният им модел.....струва колкото чиполинските
Каката се засилваше и се блъскаше в един праг....
много я беше яд че не може да мине....
в последствие се усети и я вдигаше да го прескочи
Нямат обръщане и горещо я препоръчвам

Общи условия

Активация на акаунт