Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 авг. 2006, 20:36 ч.

Дайте мнение за тази играчка

• 881
  • 16
  •   1
Отговори
  • ГО
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_104&products_ … 2c12902e2d1987a9c
Хареса ми,и  мисля да я вземем за малчо и ме интересува,дали си заслужава парите?Наистина ли е увлекателна и интересна за децата?
Дайте мнение моля.

# 1
  • София
интересна е но аз не бих дала 100 лв,има подобни варианти до 30 40 лв на други фирми, да не кажа по евтини.ние имаме пъзел например който е също на принципа животно звук,ТЦМ 8 лв
важно е да се у4и кое животно какво прави Peace

# 2
  • Ancona-Italia
интересна е но аз не бих дала 100 лв,има подобни варианти до 30 40 лв на други фирми, да не кажа по евтини.ние имаме пъзел например който е също на принципа животно звук,ТЦМ 8 лв
Правилно , и аз така смятам , но ако имаш и ти се дават защо не !

# 3
  • Испания
нямам наблюдения за тази играчка, но и аз я бях харесала много.
Като сравнявам обаче играчките на Чико или друга сериозна марка със значително по-евтините, намиращи се по магазините, мога да ти кажа, че звука е некачествен, чупят се много по-бързо.. на чико играчките колкото и да ги мята си остават като нови, а за звука няма какво да коментирам.. на тази възраст като я запрати няколко пъти в земята и евтината започва да дрънка  Laughing

виж пъзела на ТСМ май си заслужава  Peace

# 4
  • София

И аз съм на същото мнение  Peace

# 5
  • London, Sofia
Абсолютно вярно Peace Колкото до пъзела - Гери не му обръща кой знае колко внимание, но наистина е идеен. Виждала съм 2 вида на ТСМ.

# 6
  • София
По мое скромно мнение, Чико засега остават ненадминати. Дали обаче това е играчката , която трябва да купите, това е вече друг въпрос. Тук нямам все още мнение... Mr. Green

# 7
  • гр.Бургас
на малката й подариха подобна играчка и страшно много й се кефи,но 100лв за играчка която ще бъде унищожена за отрицателно време...... newsm78 нашата е някъде около 10 лв. идеята ти е добра,но моя съвет е да се огледаш за нешо на по подобаваща цена Peace

# 8
  • Варна

Peace

# 9
хубава е ,ако имам пари бих дала,но ми се вижда много 100лв

# 10
Аз пък не харесвам свирещи играчки, полудявам от звука им.
Не мисля, че детето има нужда от специална играчка, за да научи какво прави кравата - това знание така или иначе няма да му убегне  Mr. Green Пък ако искате да го правите зоополиглот от ранна възраст, можете сами да го научите за нула време.
И не е вярно, че ще върши работа до четиригодишна възраст - това си е бебешко, на 2-3 годинки ще бъде отдавна забравено.

# 11
  • Бургас
ако имате възможност , играчките на Чико си заслужават и определено са здрави

ние имаме от този тип,но е с  кормило и доста тряскане и блъскане е понесла  Peace

и друго забелязвам по-големите деца повече я харесват

# 12
  • Бургас
ако имате възможност , играчките на Чико си заслужават и определено са здрави

ние имаме от този тип,но е с  кормило и доста тряскане и блъскане е понесла  Peace

и друго забелязвам по-големите деца повече я харесват
аз съм на абсолютно същото мнение. Моя приятелка я има тази играчка-подариха я за 3-ия рожден ден на детето й и то много си играе с нея. За едногодишно дете обаче... newsm78 newsm78 newsm78 ... не съм много сигурна дали ще се занимава толкова!

# 13
  • ГО
Благодаря на всички за отговорите.Аз именно за цената се двоумя,че ако я строши на първия месец,после ще е е яд.Ако съм дала по-малко пари по няма да ме е яд.И така все още не мога да реша.

# 14
  • Sofia
Ето я нашата подобна играчка
http://community.webshots.com/photo/407622305/2821213290067348878LKyjwA
купих я преди 1 г. за 24 лв. от Метро и още работи идеално!
Като е Чико, все едно никога няма да се счупи!  Crossing Arms

Аз скъпи играчки вече не купувам, моите деца много трошат. Confused

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт