Какви са отношенията ви с роднините?????

  • 3 099
  • 40
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Разбирате ли се с роднините си? При нас напоследък нещо не се получава.....Споделете как сте с братя,сестри,снахи, зетъове и другите ..... Нещо съм се изнервила от тези положения, опитвам се да ибягвам конфликтите,като просто спирам да разговарям с даденият човек,ама много се нервирам като гледам какви нахални и безочливи  хора има..................и боли,като ти е кръв............

# 1
Ако можеш за известно време да не ги виждаш, докато ти мине. При мен това действа .

# 2
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Там е работата,че не мога а и цял живот ще си ги гледам..... #Crazy #Crazy #Crazy



Ако можеш за известно време да не ги виждаш, докато ти мине. При мен това действа .

# 3
  • Мнения: 5 391
Виждам, че си бременна, раздразнението ти вероятно се дължи на хормоните.Опитай да се успокоиш Peace

# 4
Ами тогава не знам, значи не ти е лесно, аз обикновено казвам когато са ме наранили, но ако е много близък човек после съжалявам, че съм се отнесла грубо или необмислено.

# 5
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Абе щеше да е супер да е от хормоните, ама то това дразнение не е от вчера, ами от години( по-точно откакто брат ми се ожени) #Cussing out



Виждам, че си бременна, раздразнението ти вероятно се дължи на хормоните.Опитай да се успокоиш Peace

# 6
  • Мнения: 253
И нашите отношения със сестра ми се обтегнаха.И тя и мъжът и работят при нас и нещо напоследък не се разбираме много.Преди не беше така.Помагаме им с всичко,а благодарност никаква.Не знам какво да направя,за да си върнем предишните отношения.Имам чувството,че завижда,за някои неща.Не знам    33uu

# 7
  • Мнения: 6 390
Опитай се тогава да ограничиш срещите с тях - ако не сте под един покрив разбира се  Wink Grinning

Иначе отношенията са ми супер с братя, сестри и родители, негови и мой  Wink но се виждаме много рядко, по скоро по скайпа ни е комуникацията  Wink ...

# 8
  • Мнения: 959
Нормални,но и аз много не се вживявам.Опитай и ти.

# 9
Мисли положително за всеки и за всичко - особено в твоето положение.

# 10
  • Мнения: 3 164
с роднините действам на принципа-ако ме уважават, и аз ги зачитам, в противен случай ги отсвирвам безпардонно.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 019
И с моите роднини нещата не вървят винаги гладко. Имало е периоди, в които са ме дразнели и дори сме се поскарвали, но в последно време се разбираме чудесно. Помогнах на брат ми с някои съвети и започна успешен самостоятелен бизнес, от което на мен ми е едно хубаво, едно ведро на душата.... Забелязала съм, че когато на него не му върви и на мен ми се отразява. Предполагам, че няма как да не е така, нали сме една кръв.
Моите наблюдения са, че главните проблеми между роднини идват от завист. Аз отдавна съм се очистила от това чувство - не завиждам на никой и за нищо и животът ми стана много по-лесен. Опитвам се да втълпя на близките ми хора да се отърсят от лошите чувства и да виждат само хубавите неща и мисля, че успявам.
Говорете си повече на тази тема, ще видиш, че ще ви стане по-добре.

# 12
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
с роднините действам на принципа-ако ме уважават, и аз ги зачитам, в противен случай ги отсвирвам безпардонно.



Аз почти съм ги отсвирила, ама много се нервирам като гледам как се отнасят с родителите ни,които страшно много им помагат, а те все недоволни,все с претенции,  все моето им се вижда повече,( а категорично не е така!!!!!!!!!) и правят едни номера, интриги, скандали, обиди,претенции.........абе много са нещата, а това им е все пак син,нойто се води по акъла на жена си.................... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 13
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808

Говорете си повече на тази тема, ще видиш, че ще ви стане по-добре.
[/quote]



Уви, комуникацията отдавна е прекъснала, и няма как да не е ,след като нещата които чуваш са абсолютни абсурди...чак, се чудиш тези хора нормални ли са, не виждат ли реалността Shocked Shocked Shocked

И сега се разминаваме като дървета, идва ми да им кажа толкова много неща,  ама все си мисля, че те ще осъзнаят какви грешки допускат......понякога думите само влошават нещата... а и те си знаят едно и също , и всеки опит за разговор завършва по един начин..... #2gunfire

# 14
  • Мнения: 3 164
с роднините действам на принципа-ако ме уважават, и аз ги зачитам, в противен случай ги отсвирвам безпардонно.



Аз почти съм ги отсвирила, ама много се нервирам като гледам как се отнасят с родителите ни,които страшно много им помагат, а те все недоволни,все с претенции,  все моето им се вижда повече,( а категорично не е така!!!!!!!!!) и правят едни номера, интриги, скандали, обиди,претенции.........абе много са нещата, а това им е все пак син,нойто се води по акъла на жена си.................... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

много е гадно когато взаимоотношенията с най-близките(майка, баща, брат, сестра, син и т.н.) са в такава фаза Sad  но за жалост все по-често се случва Tired изумена съм от хорската алчност и ненаситност smile3555 бягам през глава от такива хора и не им позволявам да ми объркват храносмилането Naughty

Общи условия

Активация на акаунт