"На мама кученцето!"

  • 3 201
  • 77
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Чувам вече няколко жени да викат на кучетата си "Ела при мама", "Иди при татко"  Rolling Eyes
Много ми е смешно, може да кажат, че кучето се обича като дете (в което не вярвам), ама да му викаш "Ой на мама"!  Гледала съм две кучета - ами не ми е идвало отвътре да има кажа "мамините"  Grinning
Гледащите кучета, чувствате ли ги чак дотам като деца?  Laughing

# 1
  • Мнения: 765
И на мен ми е смешно , но хора всякакви . Аз не бих се обърнала така към кучето си . Замислям се защо именно към кучетата някои хора се обръщат по този начин ? Не съм чула някой да каже "на мама рибката "  или  "на мама папагала" ...

# 2
  • на село
  • Мнения: 1 028
Определено се привързваш!
Когато взехме нашето куче, понеже е немски дог, имаше нужда от доста специални грижи. Може да ви е смешно, но го гледахме почти като бебе - специално се готвеше за него, хранителни добавки, допълнителен калции и пр. Ако преди време някой ми беше казал че толкова ще се грижа за куче, сигурно щях да му се изсмея в лицето. Е, аз не съм от онези маниаци, които спят с кучето си в едно легло, тъпчат го с разни кучешки деликатеси и го разнасят на ръце / а бе какви ги дрънкам - представете си ме с немски дог на ръце Joy/, но започваш да го чувстваш буквално като член на семейството.

# 3
  • Мнения: 25 558
Кажете "Пази, Боже!"  ooooh!
И аз едно време така се смях на една, дето си мамосваше кучето, ама ми се върна тъпкано!  Embarassed Сега си мамосвам морското свинче! ooooh!
Ами като е същинско бебе, как да не го мамосва човек?  hahaha

# 4
  • Мнения: 13 512
Ненавиждам такива хора- за мен те са малоумни и никой и нищо не може да ми промени мнението! Виждала съм и хора,които пренебрегват децата си заради учетата. а вече като поотраснат, ги  сравняват с кучетата си и резултаът винаги е в полза на последните!

# 5
  • Мнения: 27 524
Да, мамосвах си кучето с всички сили и аз. Беше си ми като дете  Hug

# 6
  • Мнения: 920
А бе, някои жени са големи кучки.

Ама и аз да си призная кучето го гледах като бебе. Доктори, витамини, че и инжекции съм му била, дето се ужасявам от игли.

# 7
  • Мнения: 27 524
Ненавиждам такива хора- за мен те са малоумни и никой и нищо не може да ми промени мнението!

Е, недей да си толкова груба и крайна, де  Hug Не става въпрос за пренебрегване, а за обръщение. Поне това разбрах, че се пита. Когато силно обичаш някого или нещо, са позволени много неща. А дори да е странно за някои, има хора, които много обичат животните. Аз съм такава и определено не се смятам за малоумна  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 883
Аз не разбирам подобни обръщения, но имах една колежка, за която незнаех почти нищо..

Един ден беше захапала телефона и по всичко личеше, че говори с мъжа си.. По едно време започна да пита :"Как е той?", после "Какво му даде за закуска днес?", "Бяхте ли на площадката?", а накрая каза: "Дай му телефона да го чуя..", след което започна да обяснява, че "мама сега е на работа, но вечерта като се върне, ще донесе на послушното си момченце някакво подаръче.."
След краят на разговора аз я попитах "Колко е голям синът ти?", в отговор на което получих шокиращия отговор, че тя имала само дъщеря, както и уточнението, че преди малко е говорила с котарака си.
!!!!!!!!!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Знам, че кучетата се обичат много силно, аз ревах една седмица като ми откраднаха сетера. Инжекции, витамини, лекари, играчки - през всичко това съм минала. Но да му викам "мамо"!? Не мога да го произнеса, някак идиотско ми идва. (Без да обиждам мамосващите  Grinning)

# 10
  • Мнения: 27 524
Един ден беше захапала телефона и по всичко личеше, че говори с мъжа си.. По едно време започна да пита :"Как е той?", после "Какво му даде за закуска днес?", "Бяхте ли на площадката?", а накрая каза: "Дай му телефона да го чуя..", след което започна да обяснява, че "мама сега е на работа, но вечерта като се върне, ще донесе на послушното си момченце някакво подаръче.."
След краят на разговора аз я попитах "Колко е голям синът ти?", в отговор на което получих шокиращия отговор, че тя имала само дъщеря, както и уточнението, че преди малко е говорила с котарака си.
!!!!!!!!!

Е, това е прекалено  Shocked

# 11
  • Мнения: 3 447
Ха, съседката на едно бивше гадже си беше сложила на вратата табелка "сем. Вера и Джони Георгиеви" - Джони беше кучето Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 952
Стига бе , вие пък намерихте за какво да се възмущавате , дайте по леко Grinning Да си ги мамосват.....като искат ......скици....галено....к'во се вързвате.....чак едно остро се изказвате ....омраза още малко .....Има по-сериозни неща за мразене Grinning

Ама това с табелката hahaha весело да става....да не е убила някой жената
Джони Георгиев- hahaha Joy може да си мечтае за съпруг чужденец и да  заблуждава себе си и съседите .... hahaha

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ха, съседката на едно бивше гадже си беше сложила на вратата табелка "сем. Вера и Джони Георгиеви" - Джони беше кучето Mr. Green

Е, там може да е имало семейни отношения  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 447
Ха, съседката на едно бивше гадже си беше сложила на вратата табелка "сем. Вера и Джони Георгиеви" - Джони беше кучето Mr. Green

Е, там може да е имало семейни отношения  Mr. Green

Прекалено дребно беше кучето, болонка няква Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт