Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 авг. 2006, 14:43 ч.

Спиране на противозачатъчни и бременност?

• 1 469
  • 16
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
Здравейте на всички.Аз от 3г.пия Диане 35 и този месец ги спрях за да пробваме за друго бебче.Посетих гениколога си и той каза, че няма причина да не мога да забременея.Но на скоро чух ,че след толкова дълга употреба на противозачатъчни след спирането им, забременяването ставало много трудно.Та това ми е въпроса,дали има връзка между двете неща?Много благодаря!  bouquet

# 1
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
За трудно не знам, но е добре да се изчака с бебеправенето и да наблегнете на друг вид контрацепция. Поне няколко месеца. Това са хормонални препарати все пак и е добре да се нормализират хормоналните нива преди бременност.

# 2
  • София
За трудно не знам, но е добре да се изчака с бебеправенето и да наблегнете на друг вид контрацепция. Поне няколко месеца. Това са хормонални препарати все пак и е добре да се нормализират хормоналните нива преди бременност.
И аз бих те посъветвала същото.Преди да забременея с двете си деца съм пила по няколко месеца противозачатъчни.И двата пъти ги спрях за около три месеца и тогава направихме бебетата.Все пак организма ти трябва да се "изчисти4 от тези хормони. Peace

# 3
  • близо до Витоша
И аз бих те посъветвала същото.Преди да забременея с двете си деца съм пила по няколко месеца противозачатъчни.И двата пъти ги спрях за около три месеца и тогава направихме бебетата.Все пак организма ти трябва да се "изчисти4 от тези хормони. Peace

и тогава става наистина лесно newsm53

# 4
  • гр.Варна
Въййййй. Shocked Shocked ShockedМи че ние вече почнахме с опитите.А да ли ако забременея/дай боже Praynig/ ще имам проблеми с плода?

# 5
  • София
Въййййй. Shocked Shocked ShockedМи че ние вече почнахме с опитите.А да ли ако забременея/дай боже Praynig/ ще имам проблеми с плода?
За това трябва да питаш лекар,аз лично идея си нямам какви биха били възможните проблеми.Но ако бебето не се е получило,по-добре изчакайте още месец-два.Ако пък е станало-тогава като отидеш на гинеколог кажи докога си взимала хапчетата. Peace

# 6
  • близо до Витоша

знамли,ама мен ме предопредиха точно за това да почакаме поне 2-3 месеца newsm78
пак питай докторите,успех

# 7
  • София
Пък аз съм чувала, че след спиране на противозачатъчни хапчета, най - често се забременява с дете от мъжки пол.   Успех в бебеправенето  bouquet

# 8
  • Of the present and into the future

Не се притеснявай,дори и да си забременяла,няма  рискове за бебо. Wink

Това с из4акването след спиране на хаповете се прави с цел за постигане на нормална и редовна менструация,няма отношение към хормоните....... Peace

# 9
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите

Не се притеснявай,дори и да си забременяла,няма  рискове за бебо. Wink

Това с из4акването след спиране на хаповете се прави с цел за постигане на нормална и редовна менструация,няма отношение към хормоните....... Peace
хахахах
Ми как се постига редовната менструация- май бая хормони са намесени в тая деятелноста а? Wink

# 10
  • Of the present and into the future
Yosarin,
из4акването се прави с цел нормализиране на истинската менструация,не защото тялото трябва да из4исти от хормони. Laughing
Нали знаеш,4е цикъла който идва,когато сме на хап4ета не е истински? Mr. Green

# 11
  • софия
напротив, забременява се по-лесно

# 12
  • гр.Варна
Благодаря Ви момичета много ме окуражихте.Днес бях пак на преглед тъй като ми закаснява вече с 5дни и той ми каза че обикновенно първия месец след спирането на хапчетата може да имам проблеми с цикъла.И че след като ми дойде нормалната менструация ще мога лесно да забременея. PraynigА също ми каза че в единия яйчник съм имала водна киста,която сама щяла да се спука,трябвало да изчакам.Някоя от вас имала ли е подобно нещо?  bouquet

# 13
  • Русе
berina , и аз като теб 3г. съм пила Диане.Започнах опитите веднага.Не стана от първия месец тогава ми закъсня с  6 дена.Забременях на втория месец след спирането на хапчетата.

# 14
  • гр.Варна
berina , и аз като теб 3г. съм пила Диане.Започнах опитите веднага.Не стана от първия месец тогава ми закъсня с  6 дена.Забременях на втория месец след спирането на хапчетата.
Много се радвам за теб.Дано всеки,който иска да има като твоя късмет!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт