Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте мами,

Моля ви ако някой знае какво представлява пълномощно на английски, което да дам на майка ми когато иска да заведе дъщеря ми в България да ми драсне два реда. Как е между другото пълномощно на английски. И трябват ли други документи за да излезе бебето от страната освен паспорт?

# 1
Цитат на: nicky
... Как е между другото пълномощно на английски.

POWER OF ATTORNEY

# 2
Иначе можеш да пробваш да се обадиш в посолството евентуално да ти изпратят примерен формуляр за пълномощното. Но мисля, че трябва да го имаш и на български език. Освен това се заверява задължително в Посолсвото.
Освен паспорта и пълномощното не мисля, че се иска друг документ.
Ако детето ти е английски гражданин няма нужда от такова.

# 3
# 4
  • usa
Здравейте мами,

Моля ви ако някой знае какво представлява пълномощно на английски, което да дам на майка ми когато иска да заведе дъщеря ми в България да ми драсне два реда. Как е между другото пълномощно на английски. И трябват ли други документи за да излезе бебето от страната освен паспорт?

Ти си в сащ доколкото виждам. Значи, пише се на английски свободен текст и се заверява от нотариус, но не тези които са по банките, а оторизиран за това. След това го изпращаш обикновенно в столицата на щата, за да ти ударят апостил и готово. Посолтвото не играе изобщо в случая.

# 5
  • Ottawa, Canada
Здравейте мами,

За Англия не зная, но в Канада има стандартен текст, който се пише и заверява от нотариус. Обърни се към такъв (защото задължително писмото трябва да е нотариално заверено) и попитай какво точно изискват от теб да напишеш в него. Ако не ти помогнат, прати ми лс.; ще потърся моите писма и ще ти пусна едно.
Лаура

# 6
  • REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА
Цитат на: Laura
Здравейте мами,

За Англия не зная, но в Канада има стандартен текст, който се пише и заверява от нотариус. Обърни се към такъв (защото задължително писмото трябва да е нотариално заверено) и попитай какво точно изискват от теб да напишеш в него. Ако не ти помогнат, прати ми лс.; ще потърся моите писма и ще ти пусна едно.
Лаура

ТО4НО ТАКА ВСИ4КО ЗАВИСИ ОТ ДЪРЖАВА В КОЯТО СИ, НО СЪС СИГУРНОСТ НОТАРИУСА Е ТОЗИ КОЙТО ТИ ТРЯБВА, ПОСОЛСТВОТО НЯМА ДА ТИ ПОМОГНЕ В СЛУ4АЯ.

# 7
thank you mami. Mnogo sam blagodarna za tsialata informatsia, koiato mi davate neprekasnato.

# 8
  • Barcelona, Spain
Драсни ЛС и дай мейл ще ти пусна няколко примерни.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт