Отговори
# 135
  • Мнения: 3 388
Здравейте момичета  Hug 
Ааз бях решила да не ви занимавам с моите работи, вече с оплаках на италианските мами, ама все още не ме свърта на едно място и съм ядосана на мъжо
За какво става дума?
Тази сутрин  започнах да приготвям някои неща за пътуването ни до Бг и си казвам да започна от документите. Вадя паспорта на мъжо и гледам-той изтекъл!!! През юли тази година! Направо откачих, билетите сме ги платили, летим сега в четвъртък.   Направо ще се побъркам, а моя мъж ще го удуша!!!!В сайта на полицията пише, че са удължили срока от 5 на 10 години за паспорта, но все пак има нужда от подновяване на място на датата, която е написана вътре, обадихме се веднага, попаднахме на доста любезна служителка, каза да отидел мъжо в понеделник, във вторник не работели  и после директно в четвъртък трябвало да е готово подновяването .. би трябвало да успеят за толкова дни, така каза служителката. В послендия момнет . точно преди да излетим  Close Ами ако не стане!!! Че къде да тръгвам и аз сама точно за  годишнината! Това мъжете са толкова разсеяни, че просто нямам думи. Прави резервацията отлайн, гледа  номера на паспорта и не видял 1 см по-горе кога изтича! Нямам думи просто. Ами ако не бях го видяла, така щеше да си дойде на летището.
Другото тъпо е, че в сайтовете на полицията в Милано  и други пише, че до Румъния може да се ходи с лична карта само, а до Бг само с паспорт валиден поне 6 месеца! А нали и двете страни са в еднавки състояния по отношение присъединяването към ЕС!!! ...
Уж не  е разсеян моя мъж, а за такова важно нещо сега .... просто ума ми не го побира ...... а уж човек на точните науки
Бяхме на съвсем друга вълна с едно ново предложение за работа към него, а то накъде ни се насочиха мислите ..... ама за това после ще ви пиша.
Много ви обичкам и цункам, молете се с мен италианската бюрокрация да си свърши работата навреме и да не осуети нашето пътуване  Praynig  Heart Eyes
Сега ще готвим печено с ябълки и мед, да видим какво ще излезе   chef

# 136
  • Мнения: 7 605
Ах Сонитка, голям майтап си, първо се оплакваШ от мъжът, в следваЩия миг каzваШ какво му готвиШ  Joy  Зна4и е е толкова сериоzна работа, Щом не го държиШ гладен  Wink  Майтапа на страни, стискам ви палци да успеете навреме  Praynig

Кате, ходихме до мебелния магаzин и добре 4е отидохме. Теzи мебели на Веле (имаха комплекта който ми харесва, в друг цвят само 4е) не ми харесват на яве, не ми иzглеждат много ка4ествени  Sad  Та откаzахме се от тях. Видяхме на Пайди с по добро ка4ество и сигурно такива Ще вzемем. Имали фирмен магаzин между АШафенбург и Вюрzбург, т.е. не е много дале4е от Франкфурт, там вси4ко било с около 40% намаление, та Ще си пробваме късмета там май  Wink

Нана, весело парти ви желая  Hug

Майко, бърzо да се оправяте  Praynig

При нас няма ниЩо ново, добре сме, какво по важно от това.  Днес доста ни олекна джоба Embarassed но сега малката е готова zа есента  Grinning


Лека ве4ер  Hug

# 137
  • Мнения: 11 306
Татяна, не знам защо не ви харесаха. При нас държат вече четвърта година.  newsm78
Може би те спира факта, че са чам. На Пайди са бук в повечето случаи. Предимството им е, че имат голяма система, с комбинация за вече по-големи мебели.

Майка, толкова ми домиля за Томи. Няма ли край вашата черна серия. Само ми припомня нашата, дано да е свършила. Да оздравява бързо сладуркото с големите черни очи! Hug

Сонита, вие направо сте голям сеир. Дано да мине номера и да си изкарате чудесно в България.

Весел уикенд на всички!

# 138
  • Мнения: 3 388
Какво да ви кажа, момичета, голям сме майтап наистина  Grinning
Мъж ми други хора управлява и менаджер го раздава, а за такива дребни и глупави работи, в каква ситуация сме поставени ...  ooooh! ...
Печеното стана супер, вкусно и много апетитно   chef Хапнахме добре  Grinning
Мъжо тъкмо полегна, ама на мен нещо не ми се спи, много ми е рано, а и не съм се преуморила днес кой знае колко Laughing

# 139
  • Мнения: 5 475
Весела неделя на всички!  Hug

Вчера изпратихме нашите.Така,че от утре съм на линия! Ще прочета всички,за да съм наясно със случилото се ,докато ме нямаше!  Peace

И от мен днес закуската !



# 140
  • Мнения: 1 110
Добриутро мацките Hug

Тук пак вали и е едно смръщено, а аз снощи от 4етене на книжки откарах до 3 сутринта и сега съм  Shocked Tired

В4ера заведохме дредбнито при абабта и дядото на гости. тои много се забавлява, а ние с тати му едвам опазихме покъщнината от него  Laughing

Земжам си от закус4ицата, кафенце и само 1 цигарка ми липсва. Мерси Джоржи   bouquet

# 141
  • Мнения: 7 914
Giorgia,
 кога ще ходите на апартамента? newsm78

kariluis, какъв вятър днес ужааассс Sick


sonita

 моя уж вички документи проверява ама накрая пак закъсняване поради нещо ненамерено и недогледано... Ама щом толкова бързо ти минава...значи любовта цари между вас Heart Eyes Hug



# 142
  • Мнения: 1 860
Здравейте, момичета!
 Оживяхме след вчерашния рожден ден и сега качих снимките. Нали съм патка обаче, вчера затрих всички снимки от единия фотоапарат, на който всъщност бяха повечето.  dohДобре, че повечето неща ги има на камерата снимани и на един приятел на телефона, но кога ще ги свалям не знам. Още не сме гледали записа, след малко ще се строим пред телевизора. Ето и снимките. Сега чакаме други 2 двойки приятели, които не можаха да дойдат вчера, защото бяха на концерта на Роби Уилямс в Глазгоу. После ще сваля снимки от концерта, ако някой иска да гледа да свирка.  Wink
 Това за сега ще пиша или по-късно или утре.

# 143
  • Мнения: 7 914
Хайде, момичета на Новата Тема

Общи условия

Активация на акаунт