Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 493
Жабче аз мн добре знам за какво се пие фолиевата киселина Wink Аз пия ама не мн редовно... просто щото забравям... Пия през ден, през два, като се сетя... Иначе миналата бременност пих чак като разбрах, че съм бременна (т.е. от 5г.с. до 12-13г.с.), но то беше защото не беше много планирана, а и тогава не бях чувала за фолиевата киселина... После чак разбрах, че било хубаво да се пие още преди това... ама какво да се прави.

# 76
  • Мнения: 9 074
Смисълът от Фолиевата е да се пие редовно, поне 3 месеца преди самото забременяване, до първия месец на бременността - след 28 ден от развитието на ембриона пиенето й практически се обезмисля Simple Smile Така че трябва да се пие редовно, сутрин с кафето, като нещо рутинно.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Здравейте момичета, досега не съм писала при вас, но мисля, че вече имам повод. С Мъжа ми този месец бебеправихме и вече резултата е налице. Имам 2 дни закъснение, вчера си правих тест и видях втората чертичка, бледичка, но беше там Grinning Освен вас и мъжа ми никой друг не знае. Два дни преди датата, когата трябваше да ми дойде започна да ми се повръща и досега е така. Каква е тая работа, толкова рано, не знам Shocked И с миналата бременност имах голям зор с това повръщане до седмия месец и сега май ще е така, ама ... ще се изтърпи.
Поздрави на всички

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Здравейте момичета, досега не съм писала при вас, но мисля, че вече имам повод. С Мъжа ми този месец бебеправихме и вече резултата е налице.
Тук пишат момичета, които планират бременност...не забременели вече Simple Smile На теб мястото ти е в отчетните.
Честита ти втора черта  bouquet

Стефиччччч добре дошла отново миличка Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 049
ето ме и мен аз гледам да я пия Фолиевата,но от време на време забравям  Embarassed
та на мен оволацията според календара беше на 27 сега ще чакаме 2 седмици да видим резултата  Wink моя син все вика на баща си,че в корема на мама му е сестричката и, е ще се казва Никол  Mr. Green Hug Praynig Peace
така че засега ще ви правя компания   bouquet

# 80
  • Мнения: 9 074
Стефиччччч добре дошла отново миличка Heart Eyes

 Hug Hug Hug

Никол и на мен ми е много любимо име Embarassed

# 81
  • Мнения: 166
Vanina Hug Честито две чертички smile3525. Лека  и без проблемна бременност, а после живо и здраво бебче newsm32

А спрямо фолиевата киселина и аз мисля, че трябва да се пие редовнички

# 82
  • Мнения: 456
Vaninaa, Честито ! Дано да се видим скоро в отчетни.  Peace

За фолиевата киселина, аз вече я пия 4ти месец  Thinking .... и съм много редовна, май само един ден я пропуснах.  Flutter
Иначе чакам овулацията тезя дни, аз никога не я усещам и за това използвам тестове. Много ви се чудя и завиждам на тези които си я усещат.

Момичета, днес е много слабичко тук.. много малко пишете...  newsm78 къде сте?

Ето нещо за да ви развесели, което намерих в клюкарника:
http://www.dozhivi.ru/main.html

Аз утре съм на командировка в Лондон така че до четвъртък!


# 83
Нова съм.  Laughing и аз се присъединявам към чакащите .... не знам как ще устискам до 4.09 "дано не ми мине лелка път"  Praynig дай Боже 2 чертички   Praynig нямам търпение вече... Харесва ми идеята на rojbo за среща на момичетата от Бургас ако искате пишете да се присъединя и аз Simple Smile има още седмица докато се тествам обаче стискайте палци да е станало, бебеправихме доста и много ще се разочаровам пак  Sad

# 84
  • БГ
  • Мнения: 735
мерси момичета,много сте мили, не намерих тест
'шуър чек", взех какъвто  имаше -Уни Марк -някакъв с лентичка е ,утре сутрин ще го направя за по-сигурно и ще пиша за резултатите,приятна вечер на всички! Hug

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
.... имаше -Уни Марк -някакъв с лентичка е ,утре сутрин ще го направя за по-сигурно и ще пиша за резултатите,приятна вечер на всички! Hug
На мен този тест ми донесе късмет...дано и на теб Flutter

# 86
  • Мнения: 375
здравейте момичета!аз пак продължавам с мойте въпроси за дуфастона.Днес се обаждах на док и я питах колко време след спирането на дуфастона трябжа да чакам М,тя ми отговори до 10 дни.А аз доста четох стари теми от форума и на повечето от момичетата им идва след 2-3 дни.Аз съм спряла дуфастона миналия четвъртък и все още нищо.Боли ме ниско долу още от началото като започнах да го пия и постоянно имам усещане че ще ми дойде а нищо newsm78

# 87
  • Мнения: 547
Привет на всички момичета!Стискам палци на всички които тези дни ще правят тестове

А сега искам да се обърна към Мегита и Уиш.Момичета добра идея да си направим срещичка.Бих се включила с удоволствие,но ако е по-скоро докато е топло и има външни заведения,че в затворени не мога да изтрайвам с мойта алергия към цигарения дим.Как ви се струва тази събота да се видим на сутрешно кафе някъде край моренцето Grinning.Може би е добре да пуснем отделна темичка за да се организираме без да натоварваме седмичната тема.

# 88
  • Мнения: 1 113
Рокси, и аз знам от лекар, че след спирането на дуфастона се чака десет дни. Ако се съмняваш за бременност (не съм влизала повече от седмица в този подфорум и малко съм назад с нещата), изчакай още поне два дни и си направи тест. Когато бях бременна първия месец имах същите болки като пред мензис.

# 89
  • БГ
  • Мнения: 735

На мен този тест ми донесе късмет...дано и на теб Flutter
[/quote]

дано,утре ще пиша резултата:)  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт