Ползвате ли торба за спане на бебето?

  • 5 150
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
  Днес видях една торба за спане, не много плътна, но с дълъг ръкав. Ползвали ли сте такива? Удобни ли са? Трябва да измисля нещо такова за спане, защото Мартин много рита и се развива и не съм спокойна като се събуждам сутрин от кихавиците му.  baby_neutral
 А има и без ръкав - може би ще са по-удобни за бебоците.

 Струва ли си да купя такова нещо?  newsm78

# 1
  • Мнения: 742
Кристина спи също толкова бурно, и вече се замислям и аз за такъв спален чувал. Но мисля да си купя с ръкави /не мога да си представя малката с прибрани ръце... Rolling Eyes
Аз лично не съм ползвала, но сестра ми работи в бебешки магазин и силно ми го препоръча.
Така, че според мен е добра инвестиция!

# 2
  • Мнения: 657
 Ами не сме ползвали,ама зимата ще ползваме,защото много се върти и отвива.Ще следя с интерес темата

# 3
  • Мнения: 2 849
Имаме зимен и летен .Само когато е много горещо не го използваме .Удобни са .

# 4
  • Мнения: 959
Ползвам торби и зимата и при по-хладно време.Имам зимна и лятна,но са без ръкави.Те са ми единственото спасение,защото иначе малката е отвита постоянно.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 826
За каката ползвах до тригодишна такъв чувал-зимата задължително,лятото-понякога.Сега правя същото и с малката.Много съм доволна.Всичките ми чувалчета са без ръкав. Peace

# 6
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
  Ползваме откакто се е родила,има много хубави летни, на "Вис Виталис" мисля-от памучно трико без подплата-тип потник. Това е единственния начин да спя спокойно  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 75
Ние ползваме. Но ако е много горещо се поти доста и не ползвам - ставам и го завивам - пък и да остане незавит малко не е проблем - все пак се съобразявам с времето, ако аз спа не завита и за него значи е добре Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 2 019
и аз мисля да си взема,4е се отвива

# 9
  • София
  • Мнения: 505
И аз ползвам от 4-5 месечна възраст, та до сега /3 год. и 4 м./. Според сезона - зимни или летни, но всичките са ми без ръкави.
Голямо улеснение са и ги препоръчвам на всичките си приятелки!

# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Ние ползвахме доста дълго време спален чувал. Това, повярвай, е единственото възможно решение срещу нощното развиване. Вече не го ползваме, просто защото дъщеря ми е на 2,5 г. Иначе и през зимата, и през лятото така спеше. Но взехме чувал без ръкави, тъй като е по удобен. Ръкавите спират движението и спарват. Не купувай също така чувал с ластик в кръста - има и такива модели. Колкото по-свободен е, толкова по-добре за детето. А като започне само да си отваря ципа, защото неминуемо се стига до този момент, просто обърни чувала с ципа на гърба.  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
само с такова е спал до скоро,но без ръкав,мисля че много дебело става с ръкави и трудно ще се върти:)

# 12
  • Мнения: 507
Ползвам чувал без ръкави. Каката ми спа в него докато махнахме нощния памперс.

# 13
  • Мнения: 1 520
Ползвам да, но не от този модел с ръкави, а без.
И зимните и летните ни торби са от този тип. Страшно доволна съм. Иначе той си е все развит.

Незнам само какво ще казват за тези чували в детската градина? Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 2 567
И ние имаме 3 модела вече и те ме спасяват от ежечасно ставане нощем  CrazyВсичките са с различна дебелина, от най-тънък, до среден и дебел. Без ръкави мисля, че им е по-удобно, но зависи зимата на каква температура спи детето. АКо е по-хладно в стаята бих взела такъв с ръкави.

Общи условия

Активация на акаунт