Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 154 отговора
Имам една позната,която освен да се хвали нищо друго не знае.Все се хвали,че всички дрехи са и фирмени,на децата пазарува само от Витошка.Има щерка на 7г.гардероба и бил претъпкан с дрехи от Италия,САЩ и разбирасе  само от фирмените ни магазини.Един ден бях на саме със щерка и, и я попитах за един панталон откъде и е и тя знаете ли какво ми отговори " От втората употреба,мама целият ми гардероб е напълнила от там" ShockedЗакакво се правят на интересни такива хора и да дразнят околните,та те са комплексарите newsm78
Цитирай

Аз не разбрах какво те е подразнило.Това,че льже или това,че е пазарувала от тези магазини
Цитирай

к'во ти пука? нали знаеш, че простотията ходи по хората, а не по животните  Mr. Green

от друга страна пускането на подобна тема как го възприемаш? за миг си помисли, ако не си я пуснала ти, какво ще си помислиш за автора Smile
Цитирай

София

Явно позьорството, лъжата !
Цитирай

София

Какво си го слагаш на сърцето.  Wink
Щом така е щастлива.
Явно жената има нужда да "изпъкне".
Цитирай

аман от такива теми!!!

дано да си удовлетворена след като си я изобличила...

дано да си по-щастлива от този факт...

защото на мен ми е мъчно...
Цитирай

През девет форума в десети

Не се дразня нито от хвалбите, нито от скъпите дрехи на познатите ми.
Обаче много се дразня, когато хора без проблеми ми хленчат и вечно ми се оплакват. А ако им се е случило нещо хубаво, мълчат и си траят. Ей такива много ми вдигат кръвното!  Crossing Arms
Цитирай

Защото им липсва самочувствие и като си говорят такива измишльотини сами си вярват и се надуват и си мислят, че околните им завиждат....Ето, например, аз познавам една майка на 4 год.момиченце, която всеки път ми разправя как всяка вечер е на дискотека, колко готино си изкарала до 5ч. сутринта, как ходила на СПА-процедури, в кое заведение вечеряла, какво марково си е купила и т.н.Чудя се през това време кой й гледа детето newsm78...но знам че така си избива комплексите Mr. Green
Цитирай
Тъпото е,че какъв е смисъла да си измисляш и лъжеш пред хора които виждаш всеки ден и да се правиш на интересен newsm78
Цитирай
Просто исках да споделя със вас,защото ми писна да ме правят на толкова наивна.
Цитирай
аман от такива теми!!!

дано да си удовлетворена след като си я изобличила...

дано да си по-щастлива от този факт...

защото на мен ми е мъчно...
За какво ти е мъчно newsm78
Цитирай

Burgas

И аз имам такива познати /и от двата пола/, но не им обръщам внимание. Не виждам смисъл от подобно парадиране, защото истината лъсва рано или късно. Smile
Цитирай

Снежи, защо се нервираш бе мацка, няма смисъл Wink
Стегни се, а утре на по бира ще обсъдим клюките  Mr. Green
Цитирай
О.К.
Цитирай

Ю Ес енд Ей

Един ден бях на саме със щерка и, и я попитах за един панталон откъде и е и тя знаете ли какво ми отговори " От втората употреба,мама целият ми гардероб е напълнила от там"
хахаха ама тактика си извадила(да не се вържеш сега,ей). остави я да си се фука и си гледай кефа.
а тази женица, милата,мноооо зле ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 154 отговора