Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мами, пак пиша, преди малко пуснах едно запитване дали при гъбички във влагалището трябда да се лекуват при секцио?

Но сега искам да ви попитам, ако бебчо докато е в  мен се е заразил? Какво става, какви последстия има, лекува ли се? Въобще всичко, което може да ми кажете по този въпрос?

Благодаря Ви много
Цитирай

Sofia

А заразено ли е бебето? Каза ли ти го лекар? Аз лично не знам дали е възможно такова нещо - нали е защитено добре в матката???  newsm78
Цитирай
Не, не  е казал, но аз така си мисля, или вече прекалено много се вманиачвам?
Цитирай

Sofia

Май се вманиачаваш, мила  Laughing Нали за това е тая матка, тоя околоплоден мехур и тая запушалка на матката - за да не влизат при бебчо вредни елементи и микроби. Той е много добре изолиран, така че бъди спокойна, че като се притесняваш и той се притеснява  Love

Аз раждах секцио по подобни причини и на момата нищо й няма. Сигурна съм, че и при теб ще ОК всичко. Не е зле обаче да ти махнат гъбичките преди да дойде раждането - ако е възможно в твоя случай де. Те докторите си знаят Wink
Лека бременност и леко раждане  Hug
Цитирай

Русе-Враца

Родих секцио.Няколко дни преди да се роди Мони получих някакво течение.В следствие на това той се роди с пъпчици по крачетата.И като бяхме в родилното го мозохо с някакво синьо мазило-мастило и беше на антибиотик.Но за 4-5 дена се оправи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.