Ураа - от снощи сме без биба!!!Но ме притеснява нещо...

  • 460
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Моето детенце явно вече пораснало, щом се раздели така с биберона - без никакъв плач Mr. Green Само попита един- два пъти "биба?" и като й казахме, че я е изяло кучето едната част, а другата - тя сама хвърли на кучетата пред блока Mr. Green  и затова няма повече биба си прие положението и това е Hug Бях се приготвила снощи  за една безсънна нощ, но слава Богу - нищо подобно Mr. Green Обаче...какво ме накара да взема такова решение - че си беше време, беше си - то е ясно Rolling Eyes. Но основното бе това, което видях снощи - горните й зъбки са съвсем леко по-издадени от долните, но все пак са издадени. Ужасих се просто - дали ще се оправи Thinking Внимавайте и с вашите дечица - редовно й ми зъбите и тя редовно ми се хили насреща, но просто не бях обърнала внимание newsm78. И така - от снощи сме без биберона и съм супер шастлива, но от друга страна ме притеснява Shocked А никога не е била от децата, които са били пристрастени към биберона - само от време на време вечер е заспивала с него , но напоследък - почти всяка вечер. Как мислите, дали ще се оправят зъбките й и въобще - случвало ли ви се е нещо подобно? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 272
Честито "пораснало" момиченце! Не си ли се притеснила в повечко? Та то е нормално горните зъби да са по-издадени от долните. Ако все пак се притесняваш, заведи я на детски ортодонт, той най-добре може да ти помогне! Успех!    Hug

# 2
  • Мнения: 2 082
здравей The Sun -ще се оправят зъбките не се притеснявай.ние махнахме биберона на 1г и 7м защото аз също се притесних за нашите зъбки-излизаха както си искат и бяха малко напред,въпреки че малката не беше пристрастена към биберона-ползваше го само вечер.сега вече са и добре наредени-само  между горните и долните зъбки има малко разстояние/горните не прилепват точно над долните както е нормално/,но не се забелязва  Grinning поздрави    bouquet

# 3
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви, момичета Hug Ще изчакам да видя как са и може да посетим зъболекар newsm78
Поздрави, Нано  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 534
За зъбките изобщо не съм обръщала внимание
А бибата я махнахме като тръгна на ясла , беше само на 11 месеца , супер беше , изгубихме тогава и последната някъде и така и не и купих нова , нямах пукнат лев тогава , та затова така се получи ...

# 5
  • Мнения: 2 910
Марти така и не се научи да ползва бибата по предназначение, та като залъгалка се отказахме от тази екстра Party Но от приятелки знам, че този момент с окончателното отказване от бибата е много труден и дълъг период, затова Ви поздравявам за така лесното забравяне за бибата  bouquet
Дъщеря ти наистина е вече пораснала принцеса smile3525

# 6
  • Мнения: 8 917
Значи наистина сме минали по "лекото" Party  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт