Към изкаралите наскоро задграничен паспорт.

  • 1 307
  • 17
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Имам едно питане, че търсачката не работи.

Наред с останалите необходими док-ти за подаване за смяна на изтичащ паспорт, се изисква и бордеро за платена такса.

Самата такса дали се плаща на място или в банката, с която работи МВР?

То сигурно в различни градове е различно, ама да питам, знам ли. Става въпрос за Варна.

# 1
  • Мнения: 2 550
Банката.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз я платих на място, не съм ходила в банка.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 573
На място.

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Прощавайте, а сега какви са таксите за обикновена и бърза процудера по издаване на задграничен паспорт Simple Smile Едно време беше бърз - 70 лв, а обикновен - за един месец 30 лв.
Променени ли са таксите, че ми предстои да си правя паШапорт Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Варненките няма ли да се обадят?  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 880
В Бургас има гише/клон на някаква банка и се плаща на място....

# 7
  • Мнения: 3 880
Прощавайте, а сега какви са таксите за обикновена и бърза процудера по издаване на задграничен паспорт Simple Smile Едно време беше бърз - 70 лв, а обикновен - за един месец 30 лв.
Променени ли са таксите, че ми предстои да си правя паШапорт Simple Smile
Виж тук

# 8
  • Мнения: 5 103
Пуснах документи за паспорт на бебка, платих таксата на място.

# 9
  • Мнения: 630
В петък си взех задграничния паспорт. Документите подадох във Второ Районно/зад Пикадили - Център/, там платих и таксата на "второ гише", е и акта за изтекъл срок. Приготви се да чакаш на опашки.

# 10
  • Мнения: 16
Преди 1 или 2 години си изваждах задграничен паспорт и доколкото помня имаше клон на банка на мястото и там платих (за РДВР става въпрос).
И съм Бухтичка, мързи ме да се логна Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 789
В петък си взех задграничния паспорт. Документите подадох във Второ Районно/зад Пикадили - Център/, там платих и таксата на "второ гише", е и акта за изтекъл срок. Приготви се да чакаш на опашки.

Ауу, точно ІІ-ро районно ми трябва!

Нещо не мога да ти изпратя ЛСу дано ми отговориш тук:



Точно ми трябва човек, подавал документите във ІІ-ро районно.  Simple Smile

Това "второ гише"  къде се намира, в самата стая, където се подават док-те, или има отзад една стаичка с една крива лелка, дето се продават и формулярите?

Мъжът ми понеже е на работа и го пуснаха сутринта да отсъства за малко, та мисли да се замъкне рано-рано преди работното им време да е пръв.  Mr. Green

Колко снимки искат, една ли?

Мерси предварително.


# 12
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 772
От това ,какъв ще е срока за издаване на паспорта , зависи и къде се подават документите.За експресна поръчка /24 часа/, се подават в РДВР, а за всички останали случаи в РПУ по местоживеене. Могат да ти попълнят документите / същото можеш да направиш и ти сама, ако си намериш формуляри/, както и да платиш таксата в общината /Информационно обслужване/. Става доста бързо. Успех.

# 13
  • Мнения: 630
В петък си взех задграничния паспорт. Документите подадох във Второ Районно/зад Пикадили - Център/, там платих и таксата на "второ гише", е и акта за изтекъл срок. Приготви се да чакаш на опашки.

Ауу, точно ІІ-ро районно ми трябва!

Нещо не мога да ти изпратя ЛСу дано ми отговориш тук:



Точно ми трябва човек, подавал документите във ІІ-ро районно.  Simple Smile

Това "второ гише"  къде се намира, в самата стая, където се подават док-те, или има отзад една стаичка с една крива лелка, дето се продават и формулярите?

Мъжът ми понеже е на работа и го пуснаха сутринта да отсъства за малко, та мисли да се замъкне рано-рано преди работното им време да е пръв.  Mr. Green

Колко снимки искат, една ли?

Мерси предварително.



Пуснах ти на лични

# 14
  • Мнения: 1 685
Ще ползвам темата за да попитам нещо и аз.
Разбрах, че когато паспорта ти е изтекъл, при издаването на друг, заплащаш глоба.Някой знае ли какъв и е размера?

Общи условия

Активация на акаунт