От кога може в шезлонг ?

  • 2 517
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
От  кога  може  да слагам    babyuu   в  шезлонг ;  тези които рзглеждах, ми се сториха  доста  дълбоки  и май е  още  рано да  слагам  дъщеря ми в тях  или не съм видяла  подходящите ...

# 1
  • Мнения: 5 239
Аз го слагах от новороден  Simple Smile Доколкото знам ги дават от 0 до 18 месеца  Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 15 194
Иво нямаше още 40 дни когато купихме нашия.
Зависи какъв модел ще избереш. Нашият е на Мини Стар, доста е широк (Иво доста пъти е спал в него), има няколко положения, включително и напълно легнало. В началото го слагах в най-легналото положение и с времето го повдигах постепенно.

# 3
  • Мнения: 3 663
Искам и аз да питам нещо - по колко време може да седи вътре ? Защото бебето все пак не е напълно легнало....

# 4
Ние го ползваме от самото начало.Много удобно,особено при колики и майка маниачка на тема форуми в бг-мама Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 470
От новороден слагам Ерик.Много го успокояваха вибрациите,когато имаше колики.Още го ползваме,но няколко пъти забравях да го изключвам и батериите се изтощиха.Трябва да ги сменям,че му харесва да му вибрира Grinning

# 6
  • Мнения: 2 258
И ние от много рано започнахме да слагаме Деничка в шезлонг...Като е в напълно легнало положение си спинка детенце,а когато си играе леко повдигнат....

# 7
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Слагах сина ми от началото на 3-ти месец, но беше легнал в шезлонга, по-късно постепено почнах да го поизправям.

# 8
  • Мнения: 1 014
Започнах да слагам Ники от самото начало. Много беше удобно, защото като заплачеше веднага го залюлявах, а и можех да го мъкна навсякъде из къщи без да го държа на ръце.

# 9
  • Мнения: 260
има шезлонги с напълно легнало положение за новородени

# 10
  • Мнения: 185
Цитат на: fusion
От  кога  може  да слагам    babyuu   в  шезлонг ;  тези които рзглеждах, ми се сториха  доста  дълбоки  и май е  още  рано да  слагам  дъщеря ми в тях  или не съм видяла  подходящите ...


По съвет на ортопед - след 3-ти месец. Дотогава само за транспортиране на бебето, без да остава много време там.
На мен също ми се струваше неестествено седнала в нашия модел и й слагах възглавничка, за да я поизправя.

# 11
  • Мнения: 4 915
Цитат на: Nelly


По съвет на ортопед - след 3-ти месец. Дотогава само за транспортиране на бебето, без да остава много време там.
На мен също ми се струваше неестествено седнала в нашия модел и й слагах възглавничка, за да я поизправя.


Ако се касае за дълбоките шезлонги, които нямат позиция за напълно легнало бебе - то мнението на ортопеда д-р Драганов е същото като горецитираното.
Бебето се слага след 3-ти месец, ако  се транспортира - да  се подложи възглавничка, за да не хлътва кръстчето. Престой в шезлонга: 30-60 минути.

# 12
  • Мнения: 17 394
Цитат на: Nelly
Цитат на: fusion


По съвет на ортопед - след 3-ти месец. Дотогава само за транспортиране на бебето, без да остава много време там.
На мен също ми се струваше неестествено седнала в нашия модел и й слагах възглавничка, за да я поизправя.


Това ,за което говориш е кошница, от тези дето се ползват за транспортиране главно. Шезлонгът има напълно легнало положение.

# 13
  • Мнения: 717
Цитат на: Free Soul
Бебето се слага след 3-ти месец, ако  се транспортира - да  се подложи възглавничка, за да не хлътва кръстчето. Престой в шезлонга: 30-60 минути.


И след 3-тия месец можеш спокойно да си го носиш както в шезлонга или каквото го водят, така и да го носиш в кенгуру. Преди това ако можеш по-добре недей.

# 14
  • Мнения: 92
Мноого благодаря  Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт