С лека носталгия към старите детски филми

  • 14 390
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Сетих се за още един " Бенджи, Закс и Звездния принц". Еее, яко. Що Бенджи-та после по улиците се разхождаха... Закс се въртеше , както сега се въртия оня домашен робот, който чисти сега. Там за 1в път видях такава кола черна, голяма, като микробус ( има си и име,но не се сещам)хехе.

Господин Тао, беше леко депресант, него  няма да си го свалям, доста самотно същество и ме натъжаваше.

Да ви споделя, от тук не мога да отворя нито един линк.  Явно ще чакам мъжа ми да се върне и да види защо.. хората вече гледат, а аз нищо не отварям!

Калка, тези, които миришеха се сещам кои бяха, но заглавието - тц...

Амей, нищо не знам за субтитрите.

Всъщност, аз май не съм теглила нищо никога. Ще чакам 'шефа'  Winkда дойде. Той ще да знае  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 880
Момичета,а  колко време ви отне да изтеглите Синьо лято например?Аз за първи път опитвам и може би нещо не разбирам,но за 1 час само 4%.Възможно ли е?

хехе, търпение му е майката на торента Wink Ако филмът е актуален и много търсен има и доста сийдъри и лийчъри (ама страшни думи са измислили Crazy) и свалянето става бързо, защото сваляш от много хора едновременно, но филм като "синьо лято" може и да се проточи малко, особено ако малкото хора, които го сийдват, са намалили скороста си до минимум....
Сега обаче като се "накачулим" няколко мами от форума ще стане по-бързичко ми се струва Simple Smile При мен засега върви добре...

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и при мен сьщо сваля доста бьр3о "лятото"- 245 кв/с

# 18
  • Мнения: 11 307
Амей, защо търсиш със субтитри?
Аз свалях повечето с български звук, за да могат децата спокойно да гледат.
Особено Дисни анимациите, сериала Франклин, Мечо Пух и още няколко други се кефят като са с български звук. Даже песничките са научили на български и си ги тананикат.

# 19
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амей, защо търсиш със субтитри?
Аз свалях повечето с български звук, за да могат децата спокойно да гледат.
Особено Дисни анимациите, сериала Франклин, Мечо Пух и още няколко други се кефят като са с български звук. Даже песничките са научили на български и си ги тананикат.


ми а3 не ги тьрся, но не можах да намеря Пепеляшка 2 с аудио и 3а това го свалих сьс субтитри....иначе и а3 предпочитам сьс 3вук, а не с букви. Wink...

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пинко- розовата пантера.....Зайчето с карираните уши........още е малък за другите

# 21
  • Мнения: 3 880
Леко отклонение- преди имаше един торент-сайт anime-bg.com, само с детски филмчета и анимации, знае ли някой къде изчезна? Дали са го преименували нещо или и той е станал невидим за чужбина newsm78 Там имаше доста хубави филмчета...

# 22
  • Мнения: 3 880
Амей, защо търсиш със субтитри?

Иска да научи Шоките рано-рано да чете на български, затова Mr. Green

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амей, защо търсиш със субтитри?

Иска да научи Шоките рано-рано да чете на български, затова Mr. Green

вярно е.... Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 11 307
Амей, защо търсиш със субтитри?

Иска да научи Шоките рано-рано да чете на български, затова Mr. Green
По-скоро да го прави многоезичен. Не му стига български, немски и френски, та и английски  Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 695
http://store2.data.bg/interlokutor/
http://store2.data.bg/interlokutorbg/
няколко серии от "Войната на таралежите"

http://rack7.free.evro.net/pitbull1/Ritzar.Bez.Bronya.1966.TVRip.SrT/
Рицар без броня

http://rack7.free.evro.net/StRaTeG5/BGfilmi/Taralejite%20se%20Ra … 20bez%20Bodli.avi
Таралежите се раждат без бодли

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=2390
в този форум има много линкове към филмчетата за които говорим. Hug Peace

# 26
  • Мнения: 3 880
Тези линкове много често ни се предлагат  тук, но за съжаление могат да се ползват само от БГ, нас не ни "пускат" да влизаме там Cry
Всичко що е "data" и "free" не се отваря в чужбина.
 Иначе "Рицар без броня" и "войната на таралежите" ги има в торент.бол.бг...

# 27
  • Мнения: 695
Biba много съжалявам.исках да ви бъда полезна,но това не го знаех Peace

# 28
  • Мнения: 3 423
И Ну, погоди, и разни други руски филми, имаше един за Електрончик, много ми харесваше.
Горе на черешата, Неочаквана ваканция...
А Синьо лято, ех, не знам кой клас бях, като даваха 14-а серия, последна, трябваше обаче да съм на училище. Бях си взела лук и нож, да посрежа лука, да се разрева, да кажа, че ми е лошо, да ме пуснат да си ида, да включа телевизора и да догледам Синьо лято... Добре, часът почна, срязах тайно лука, замириса наоколо, ама не се разревах, а ножа скрих в джоба на канадката. Резултат - прорязан джоб, класна стая - воняща на лук, сълзи никакви, а 14-и епизод на Синьо лято - неизгледан.
Моля, дайте ми го, чакам го повече от 20 години!

# 29
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
    А някой сеща ли се за Патето Яки и може ли да се изтегли от някъде? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт