моля 3а малко помощ-торенти

  • 1 329
  • 27
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
какво не правя като хората:?...теглих детски филмчета 3а малкото...и3теглих Пепеляшка 2 и исках да я 3апиша на диск...преди това я пуснах да видя 3а какво иде реч....картината е перфектна, но субтитрите на бг не стават....и3ли3ат маймунки Rolling Eyes...инсталирахме наново бг на компа - пак не става....и3общо не сьм на ясно много с те3и торенти,научиха ме преди няколко дни,3ащото продьних ушите на сестра ми....може ли да ми обясните как да се справя с проблемчето Praynig ?
голямо благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 803
ами самите торенти нямат об6то с кирилицата  Rolling Eyes
с кой плеар си

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пробвах какво ли не - VLC, Nero, Power DVD, HP DVD....не става...

# 3
  • Мнения: 7 803
и при 6рифта на всеки плеар си давала именно кирилик 6рифт
даи ако иска6 на ай си к*, 4е така е сложно

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и при 6рифта на жсеки плеар си давала именно кирилик 6рифт

да, ама не става на нито един от тях

# 5
  • Мнения: 7 803
при видео лана 6тифтовете са по номера сигурна ли си 4е дава6 правилния

# 6
  • Мнения: 318
Пробвай с BS  player Pro има шрифтове и кирилизация  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 803
ама той и видео лана има, а zа него не и трябват кодеци, но явно има друг проблем

# 8
  • Мнения: 940
amei...преди седмица и аз се борих с такъв проблем ...и успях
преди да ти кажа какво да направиш можеш ли да ми copy and paste малка част от файла на субтитрите за да видя с какъв код ти изписва.

# 9
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
amei...преди седмица и аз се борих с такъв проблем ...и успях
преди да ти кажа какво да направиш можеш ли да ми copy and paste малка част от файла на субтитрите за да видя с какъв код ти изписва.

тук ли? не 3нам как да пусна малка част.....

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пробвах, но не мога да да го копирам.....

# 11
  • Мнения: 3 880
Аз ползвам BS-Player. В настройките може да се променя скрипта на шрифта на субтитрите.
Виж тук как изглежда ако искаш

Аз друго да питам- има ли начин да излъжа DVD-то (това дето е вързано за телевизора Wink) да изписва правилно кирилските букви. Имам няколко филми със субтитри, но още не съм ги гледала, защото не ми се виси пред компютъра, а искам да си полегна на диванчето докато гледам Simple Smile Като пусна филма субтитрите си тръгват съвсем нормално, но са някакви йероглифи, как ли не бъзиках настройките- не става и не става, а все си мисля, че трябва да има някаква възможност....

# 12
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
a3 sum s Bitcomet....niama takiwa nastroiki...kude da gi tursia?

# 13
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Аз друго да питам- има ли начин да излъжа DVD-то (това дето е вързано за телевизора Wink) да изписва правилно кирилските букви. Имам няколко филми със субтитри, но още не съм ги гледала, защото не ми се виси пред компютъра, а искам да си полегна на диванчето докато гледам Simple Smile Като пусна филма субтитрите си тръгват съвсем нормално, но са някакви йероглифи, как ли не бъзиках настройките- не става и не става, а все си мисля, че трябва да има някаква възможност....

можеш да свьржеш компа кьм ТВ-то...става с един кабел...а3 така гледам, когато ДВД-то не иска да "чете"....

# 14
  • Мнения: 3 880
a3 sum s Bitcomet....niama takiwa nastroiki...kude da gi tursia?

Bitcomet е програмата с която сваляш филма, след като си го свалила вече тя не ти трябва. Търси в настройките на програмата с, която гледаш филма... или си свали BS-Player

Общи условия

Активация на акаунт