Томболата на Риидърс Дайджест...?

  • 1 901
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Вчера получих писмо от "Риидърс Дайджест" , че участвам в тяхна томбола. Shocked В писмото пише,че до няколко дни ще ми изпратят някакви документи по пощата, за да потвърдя участие за последния кръг от томболата / наградата е 60 000 лв./
Някой знае ли за какво става въпрос? Дали не е поредната измама? newsm78

# 1
  • Мнения: 491
Разбира се, че е!!! Първо ги напускаха в квартала на майка ми. Сега пък при нас  - пуснали ги във всички пощенски кутии, и ти се връзвай какъв си КЪСМЕТЛИЯ!!!  Mr. Green Направо побеснявам от такива умници, които злоупотребяват с хората!!! Имам една комшийка - мила баба, направо тичаше към мен и с радостно-трепетна възбуда ми се хвали, как са я избрали ... за награда ... да й помогна да си попълни документите. Ауууу, много се ядосвам, такива ми идва  #2gunfire 

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Преди няколко месеца в нашия блок всички получихме писма от тях. Crazy

# 3
  • Мнения: 748
А при нас почнаха и за втори път Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 474
И ние получихме днес. Даже не си направих труд да го чета clean Вече какво ли не измислят  ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 849
Вчера свеки си идва ухилена до уши ....с писмотото в ръка .Ама има хора и се хващат на въдицата . Sunglasses

# 6
  • Мнения: 5 622

 Измама чак не е  Wink

Аз си купих първата им енциклопедия- Чудесата на света. Струва си  Peace

# 7
  • Мнения: 1 035
родителите ми си купиха "4удесата на света" и "здраве чрез природоле4ение"- и двете книги са страхотни  Peace

# 8
  • Мнения: 1 733
Ох, ние започнахме втори път да получаваме. А преди две седмици баща ми се обажда от Казанлък да каже, че там са пратили първото писмо и то адресирано лично до мен. Без да отговарям на писмата им, получавам всички следващи - явно третата томбола е такава Rolling Eyes Толкова много ме дразнят тези, че направо нямам думи!!! Толкова ли няма някой да им наложи санкция или и аз не знам... Това си е чиста измама. С финансови измами по Интернет се занимава НСБОП. А в случая към кого да се обърнем?

# 9
Аз участвам вече за 4-ти път ... и все най-хубавите награди ми се падат ... леле какъв късметлия съм ... пу пу пу да не ми е уруки ... цялата работа е търговия с лични данни ... хората продават личните данни изпратени им от заблудени хорица, които се доверяват и/или биват подлъгани от хубавите числа дето ги пише в писмата ... НЕ ПРАЩАЙТЕ НИЩО!!! ПОРЕДНАТА ИЗМАМА.

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Два пъти вече ми пускат писма. Първия път отговорих защото исках да си купя книгата чудесата на света. Сега обаче се чудя струва ли си да давам 60 лв за другата книга. Има ли я някой да каже мнение? Че няма да спечеля "голямата" награда ми е ясно.

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееее, какво ли няма да измислят вече.....

# 12
Два пъти вече ми пускат писма. Първия път отговорих защото исках да си купя книгата чудесата на света. Сега обаче се чудя струва ли си да давам 60 лв за другата книга. Има ли я някой да каже мнение? Че няма да спечеля "голямата" награда ми е ясно.

Коя е другата книга? За болестите? Чудесата ги имам и са страхотни.
Болестите също има доста интересни неща ... аз само за класическата музика не си взех ... прекалено много $ а ... и не си струва.

# 13
  • Мнения: 952
ами ние преди една година получихме писмата им, пуснах ги обратно с цел закупуване на книгата но още не сме я получили newsm78

# 14
  • Мнения: 636

 Измама чак не е  Wink

Аз си купих първата им енциклопедия- Чудесата на света. Струва си  Peace

Да и на мен книгата ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт