Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 авг. 2006, 12:32 ч.

Будокон - тренирате ли?

• 1 936
  • 31
  •   1
Отговори
  • Sofia
Има ли фенове на Будокон - упражненията на Камерън Шейн (съчетание от йога, бойни изкуства и медитация)? Аз ги правя вече за 6-7 път и много ми харесват - много се потя, изморявам се и след това се чувствам страхотно.
Та, искам да ви попитам, има ли някой, който тренира по програмата от повече време и има резултати - отслабване, тонизиране, стягане? Какво ви е мнението? Аз искам да отслабна - разбира се съчетано с диета. wavey  261uu goodscale

# 1
  • on the beach
а къде трениираш?

# 2
  • Sofia
Аз написах, че ги правя и си помислих, че ще се разбере, че е в къщи. Затова разпитвам за повече инфо от други мами. Аз ако бях в тренировъчна група, щях да имам с кого да обменям опит  Simple Smile

# 3
  • on the beach
и как точно се практикува?стана ми мн интересно

# 4
А можеш ли да ни кажеш откъде си взела упражненията, че да се ограмотим и ний и споделяме опит Simple Smile

# 5
За първи път чувам. Интересно звучи.

# 6
  • on the beach
А можеш ли да ни кажеш откъде си взела упражненията, че да се ограмотим и ний и споделяме опит Simple Smile
да,откъде взе упражненията? Thinking

# 7
  • Sofia
Видях, че една мам тук във форума пита за аеробика и друга мама й посочи адрес, от който да си свали всякакви упражнения. Аз си харесах това, защото пишеше, че е за сваляне на тегло. Случайно. Оказа се, че методът бил много известен и много популярни личности го практикували, а треньорът бил доста начетен в областта. Това го разбрах впоследствие. Това е адресът:

http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

Търсете Budokon Weight Loss

На мен много ми харесва. И имам чувството, че наистина е от полза, защото след тези 50 мин тениската ми е таква все едно съм вървяла два часа под дъжда. Той обяснява и как упражненията действат върху тялото - може да се прави и не само за отслабване.
Дано ви хареса.

# 8
  • Sofia
Забравих да ви кажа, че първият път ми се видя много трудно, правих само 5 мин от йогата и се чувствах като разглобена. После 10 мин и третия път вече правих всичко и е много тонизирищо.

# 9
Мерси, Деси,

вече пуснах да се тегли първото DVD (50 мин). Аз съм голям фен на тае бото и обичам доста интензивни и натоварващи. Ще споделя това как ми е подействало Simple Smile

Другите DVDта пробвала ли си?

# 10
  • Sofia
Пробвала съм само това, което е 50 мин - йога, бойни изкуства и медитация. Само него. Аз дори това го правя през ден за сега, защото не съм свикнала. Редувам го с велоергометър, но определено Будокон ми харесва повече.

# 11
Пробвах будокона - 50-минутната програма. Позпотих се, макар че на йогата щях да умра от скука. Иначе ударите и киковете са много добре показани. Хареса ми, макар че за мене фаворит си остава тае бото в зала. (Ако и инструкторът е номер 1, май води до пристрастяване Simple Smile )

# 12
  • Русе
за първи път чувам за това. Аз единствено съм ходила на степ аеробика но понеже часовете са сутрин и нея занемарих.  Rolling Eyes Това будокон за стягане ли е какво е?

# 13
  • Sofia
Амели, съжалявам, че не ти е харесала тренировката - аз харесвам йога и много ми допада.

Будокон е за отслабване и тонизиране на тялото. Поне така казва инструкторът. Това за 50 минутната програма. Не знам дали има други честно казано.

# 14
Ми не се отвяра линка. Направо се измъчих и от никъде другаде не можах да го намеря. Ще ви бъда много признателна ако ми помогнете.Откъде другаде мога да си го сваля

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт