Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
момичета дайте съвет, искам безболезнено и учтиво да уведомя наблюдаващия си гинеколог, че няма да раждам при него и че съм се насочила към конкретен родилен дом, как да го направя и какво трябва да си взема от до сега правениете изследвания и консултации, кой ще ми попълни обменната карт и тн.?
Цитирай

софия

а този с който ще го смениш, работи ли по здравната каса?
Цитирай
лекаря с който мисля да го сменя е от родилния дом и затова ми се искаше да се запознае със състоянието ми по от рано
Цитирай

София, Люлин

Наблюдаващия те гинеколог е длъжен да ти даде направлението и обменната карта и всичко останало. Според мен не бива да се притесняваш че няма да раждаш при него, не си длъжна, особено ако не сте правили някакви договорки досега. Просто му кажи, че си решила да раждаш еди-къде си и това е, взимаш си документите и си заминаваш. Не може да ти направи проблем, нали? Длъжен е да ти попълни всичко. Той в същия родилен дом ли работи, където си решила да раждаш?
Успех и леко раждане.   bouquet
Цитирай

София

Наблюдаващия те гинеколог е длъжен да ти даде направлението и обменната карта и всичко останало. Според мен не бива да се притесняваш че няма да раждаш при него, не си длъжна, особено ако не сте правили някакви договорки досега. Просто му кажи, че си решила да раждаш еди-къде си и това е, взимаш си документите и си заминаваш. Не може да ти направи проблем, нали? Длъжен е да ти попълни всичко. Той в същия родилен дом ли работи, където си решила да раждаш?
Peace
изобщо не се притеснявай- взимай документите- и при другия. И аз го направих.
Цитирай

London, Sofia

Peace
изобщо не се притеснявай- взимай документите- и при другия. И аз го направих.
Така направих и аз - не си длъжна да му обясняваш нищо Wink
Цитирай
Гинеколога който следи бременноста ми е на частна практика, родилните домове в които изражда не ми "допадат", а и напоследък ме паникьосва без да има причина както се оказа в последствие, чакам за преглед по 30 мин. въпреки уговорен час, въобще не ми харесва отношението му
От него какво трябва да получа, картона с досега правените прегледи и изследвания и попълнена обменна карта или ............?
Цитирай

London, Sofia

Гинеколога който следи бременноста ми е на частна практика, родилните домове в които изражда не ми "допадат", а и напоследък ме паникьосва без да има причина както се оказа в последствие, чакам за преглед по 30 мин. въпреки уговорен час, въобще не ми харесва отношението му
От него какво трябва да получа, картона с досега правените прегледи и изследвания и попълнена обменна карта или ............?

Точно така + направление за раждане без дата Peace
Цитирай
момичета много ви благодаря за съветите
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.