Кой е Бойко Борисов?

  • 3 031
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не знам биографията доколко е вярна. Аз лично никак не харесвам този човек.
Не говоря за медийния му образ, срещала съм го и вярвам на усещането си за него.
Като мъж също не ми допада. Голям позьор.

# 16
  • Мнения: 27 524
Аз лично никак не харесвам този човек.

Също  Peace

# 17
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Не знам биографията доколко е вярна. Аз лично никак не харесвам този човек.
Не говоря за медийния му образ, срещала съм го и вярвам на усещането си за него.
Като мъж също не ми допада. Голям позьор.
Това мисля и аз за него, но ще добавя и едно "мутра " от мен  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 490
Бат`Бойко бил роден?  newsm78


 hahaha hahaha hahaha
Това като за приспивателното , което Бате Бойко взел и мигнал...веднъж Joy


Абе готин си е бе....

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 18:03 от пухи пухи

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
Не върши толкова много работа, колкото се прави. Повече позира пред медиите. Когато някоя фирма направи спортна площадка той заявява, че сега иска от тях да сложат химическа тоалетна и да направят чешмичка. Смята, че инвестициите на фирмите по осветлението на столицата са нищо. Ако имате възможност да го наблюдавате отблизо няма да мислите, че е такъв пич. Държи се много грубо и арогантно и то доста често.

# 20
  • Мнения: 7 640
абе луди ли сте да четете подобни компромати Rolling Eyes
И какви извиди правите?
Да не говорим, че сестра му е неонатолог в Първа Градска болница, а не в Княжево.
Уффф...

# 21
  • Мнения: 4 195
абе луди ли сте да четете подобни компромати Rolling Eyes
И какви извиди правите?
Да не говорим, че сестра му е неонатолог в Първа Градска болница, а не в Княжево.
Уффф...
втора градска Peace

# 22
  • Мнения: 7 640
абе луди ли сте да четете подобни компромати Rolling Eyes
И какви извиди правите?
Да не говорим, че сестра му е неонатолог в Първа Градска болница, а не в Княжево.
Уффф...
втора градска Peace

 Shocked
99% съм сигурна, че е в Неонатологията на Първа градска, мами на недоносени бебенца може би знаят.
Във Втора неонатологията е май само към родилното newsm78

# 23
  • Мнения: 4 806
отначало си помислих, че някой не знае кой е Бойко Борисов.
после, че има нещо интересно.
накрая, че Клюкарникът наистина е в криза Simple Smile Нищо лошо, просто даже и едно такова нещо не може да го оживи.

Ами Бойко Борисов, за който става дума е кмет на София. А в материала пише какъв е бил, че даже, както удачно без отбелязано, бил раждан. Какво по - хубаво от това...

# 24
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Хич не ми харесва този човек и това си е. Вече не минава и ден без да е в новините и да е все недоволен. Вече една година сигурно е кмет и отново идва проблема с боклуците. Както винаги са му виновни президента и правителството защото не са му намери площадка да си складира боклуците на града. Това си е негов проблем. Защо никой не иска тези боклуци след като той дава колко милиони на града, който го вземе.

Мисля, че вече бат Бойко е изчерпан откъм позата на Батман и просто трябва да се захване да върши нещо, а не да е постоянно пред камерите и да говори за този и онзи.

# 25
  • Мнения: 781
нинджа-каратист  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 4 195
абе луди ли сте да четете подобни компромати Rolling Eyes
И какви извиди правите?
Да не говорим, че сестра му е неонатолог в Първа Градска болница, а не в Княжево.
Уффф...
втора градска Peace

 Shocked
99% съм сигурна, че е в Неонатологията на Първа градска, мами на недоносени бебенца може би знаят.
Във Втора неонатологията е май само към родилното newsm78
а аз съм 100% сигурна че сестра му спаси живота на детето ми, и че това се случваше във 2-ра градска болница, на бул Христо Ботев, преди малко повече от година и половина - а ако искате да ви дам телефона и направо нея да питате Wink Peace
и да в родилно отделение е Peace

# 27
  • Мнения: 5 877
Във всеки случай беше грозна реакцията му спрямо жителите на Суходол. Не че проблемът с боклука няма нужда от спешно решение, но "толкоз години сте търпели, сега ще търпите още една" и "медиите да спрат да отразяват протестите" не е решение.

Иначе действително асфалтираха наскоро улицата зад нашия блок плюс двата метра от пътечката, разкопана и неасфалтирана докрай две години. Но това е "на фона на слепите и едноокият е зрящ", тоест на фона на Софиянски не знам какъв трябва да си, за да не блеснеш.

Като мъж не го харесвам, като типаж също.

# 28
  • Мнения: 5 370
Аз едно не мога да разбера.
В предната тема за годишнината от смъртта на Жоро Илиев-лека му пръст-се възторгвахте-някои-от това какъв мен бил Жорката и меценат и пич и, и, ииии...да не изброявам.
Не прилагаме ли сега двоен аршин спрямо ББ?
Щото така ни изнася???
И щото се уплашиха от него, че набира скорост......и скоро прахта му ще дишат???
ЗА ПРОТОКОЛА-НЕ СЪМ ГЛАСУВАЛА ЗА НЕГО, НА ВТОРИ ТУР ВЪОБЩЕ НЕ СЪМ БИЛА.
И НЕ СЪМ ОТ ФЕНКЛУБА, СЪНУВАЩ МОКРИ СЪНИЩА СЪЩО.

# 29
  • Мнения: 5 877
За Жоро Илиев въобще не съм коментирала, намирам за безумна темата въобще, сори.

Общи условия

Активация на акаунт