Въпрос за рибата?

  • 1 707
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Майчета, кажете с каква риба да захраня? Кои от готовите пюрета стават и са хубави. Видях 3 вида но не можах да избера. Помогнете с избора от коя да почна и на коя фирма да купя? Мерси

# 1
  • Мнения: 27 524
Хип, но не знам дали имат  Thinking Казват, че на Семпер рибните били едни от най-хубавите.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 935
Не виждам възрастта ви, SEMPER имат страхотни рибни пюрета, SUNVAL също, ако не бъркам съм давала и на Ганчев и беше хубаво, но е само един вид. Стига да е съобразено с възрастта ви, можеш да вземеш всяко рибно пюре.
Вече видях възрастта, смятам, че SEMPER е добър избор.

# 3
  • софия
  • Мнения: 495
Аз му купувам на Ганчев"Риба с картофи и моркови"-много го харесва.Пробвах на SEMPER,но не ги яде.Вземи няколко и пробвай кое ще му хареса на детето Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 457
Семпер има хубаво пюре с риба след 8-ми месец. На Нестле обаче, с риба треска го харесва повече. Само не си спомням за след кой месец беше. На Хип има, но след 12 месец, на доста по-едри парченца е.

# 5
  • Мнения: 8 917
Извинявам се, че разводнявам темата, но с цел да не пускам друга - ако някой може да ми отговори - вярно ли е, че се почва първо с речна риба? Не знам защо ми се върти нещо такова в ума Rolling Eyes newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Извинявам се, че разводнявам темата, но с цел да не пускам друга - ако някой може да ми отговори - вярно ли е, че се почва първо с речна риба? Не знам защо ми се върти нещо такова в ума Rolling Eyes newsm78
Хмм., на мен ми бяха казали,че се почва с океанска/морска. Но дали е вярно? newsm78

# 7
  • Мнения: 3 356
Аз му купувам на Ганчев"Риба с картофи и моркови"-много го харесва.
newsm10

# 8
  • Мнения: 8 917
Извинявам се, че разводнявам темата, но с цел да не пускам друга - ако някой може да ми отговори - вярно ли е, че се почва първо с речна риба? Не знам защо ми се върти нещо такова в ума Rolling Eyes newsm78
Хмм., на мен ми бяха казали,че се почва с океанска/морска. Но дали е вярно? newsm78
А може и да няма никакво значение Mr. Green Все пак ако може някой да се включи в чуденката ни, ще сме благодарни Hug

# 9
  • Мнения: 1 448
Четох из темите някъде, че колкото е по-малка рибата по-добре  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
Извинявам се, че разводнявам темата, но с цел да не пускам друга - ако някой може да ми отговори - вярно ли е, че се почва първо с речна риба? Не знам защо ми се върти нещо такова в ума Rolling Eyes newsm78
Хмм., на мен ми бяха казали,че се почва с океанска/морска. Но дали е вярно? newsm78
А може и да няма никакво значение Mr. Green Все пак ако може някой да се включи в чуденката ни, ще сме благодарни Hug

Има списък на риби, с които е добре да се започне и такива, които да не се предлагат в началото. Довечера ще го потърся и пусна тук.

Ние започнахме на 10 месеца рибата с готовите пюрета на Семпер. Хип пуснаха наскоро рибно, но е за над 12 месеца.

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз му купувам на Ганчев"Риба с картофи и моркови"
и ние от тях хапваме

# 12
  • Мнения: 4 621
Рибните пюрета на Семпер за мен са най-добри Peace

# 13
  • Мнения: 1 799
 И аз давах от рибните на Семпер - хубави бяха.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Захраних с риба с картофи и моркови на Ганчев. После дадох още 2-3 пъти и преминахме към риба на пара, на скара или в домашно пюре.

Общи условия

Активация на акаунт