До кога със стерилизацията?

  • 1 272
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Вече 3 месеца стерилизирам шишетата на бебчо преди всяко хранене. От една страна искам да създам някакъв естествен имунитет, от друга стана се страхувам да не му докарам някоя чревна инфекция.  А сега е и още по - страшно защото започнахме да пъхаме и всичко в устата. Вие как се справихте?

# 1
  • Мнения: 27 524
Никога нищо не съм стерилизирала. Иначе съм ЗА стерилизацията до 28-мия ден. След това е излишно. Прекалената стерилност около бебето само му вреди  Peace

# 2
  • Мнения: 992
аз стерелизирах до 3-ти месец и след това по веднъж на ден

# 3
  • София
  • Мнения: 2 160
Мисля ,че е  хубаво да се стерелизира поне до 6м. Аз сега стерелизирам по 1 път на ден, а до края на месеца ще спра съвсем  Wink

# 4
  • Мнения: 2 103
стерилизирах до 6-ти -7-ми месец

# 5
  • Мнения: 5 103
Ще стелизирам шишетата докато яде мляко Peace

# 6
  • Мнения: 8 917
Ще стелизирам шишетата докато яде мляко Peace
Peace
 Така мисля и аз. Иначе останалите неща стерилизирах активно до годинка и 2-3 месеца Peace

# 7
  • Мнения: 36
Мен също ме вълнува тази тема,Iva Nakova,направо ми четеш мислите тъкмо сядах и аз да задам този въпрос във форума!!! Laughing
Ами ние вече сме на два месеца и на мен ми омръзна да стерилизирам шишето - правя го с хапчета, но въпреки това е голяма играчка! Плюс това , от няколко дни ръцете му са все в устата и каквото докопа, го пъха в устичката си. Така че и аз мисля да навършим 3месеца и да сложа край. Притесняваме само , че езичето му е още от време-навреме бяло, млечницата не му минава, а педито ми каза да е стирилно всичко, което е в допир с устата му .

# 8
  • Мнения: 1 448
До към 6-тия стерилизирах, после вече веро + топла вода  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз стерилизирах до навършени 9 месеца.
А я кажете за стерилизацията с хапчета newsm78, нали след това се изплакват шишетата със чешмяна вода Thinking?

# 10
  • Мнения: 7 803
до 4ти месец веднъж дневно стерилиzирах и спрях .

# 11
  • Мнения: 5 026
 Все още стерилизирам, но май вече през ден. Иначе мия с веро и гореща вода.

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Моя син е на 5 месеца,и откакто се е родил стерилизирам по веднъж на ден.Все още го правя и не ми коства нищо да му пъхна шишетата в микровълновата.Мисля все още да не спирам.Иначе не съм някоя маниачка на тема стерилност.

# 13
  • Мнения: 3 042
Стерилизирах до 6м. Peace

# 14
  • Мнения: 1 186
Аз шишетата още ги терилизирам иначе други неща които ползвам за бебка например бурканче и купичка лъжичка-тях амо ги заливам с вряла преварена вода и това е ама шишетата за хранене задължително защото млякото е мазно и не е хубаво така

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 01:24 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт