За стерилизаторите и нагревателите!

  • 1 809
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние ползвахме Авент стерилизатор за микровълнова, побира 4 шишета.
За АМ си държах преварена топла вода в термос и нагревател не ми беше необходим в началото.
Когато започнахме пюретата, започнахме да ползваме нагревател за подгряването им, а откакто спрях преваряването на водата, нагревателя ползвам и за подгряване на водата за вечерното АМ. Бяхме си купили Бреви за 60 лв., но на 8-мия месец (след изтичане на гаранцията) се развали, после взехме Филипс, струваше около 90 лева.

# 16
  • Мнения: 2 467
Ползвам ел. стерилизатор. Много много съм доволна.

# 17
  • Мнения: 390
Ползвам стерилизатор за микровълнова Чико- много съм доволна.
Нагревател не ми се е налагало да ползвам - пюретата, вода и всичко останало затоплям в микровълновата.

# 18
  • Мнения: 113
стерилизатора на Чико за микрото е супер.

# 19
  • Мнения: 87
А колко струва стерилизатора на Чико за микровълнова?Явно е добър щом го ползват повечето мами!

# 20
  • София
  • Мнения: 44 027
Аз съм твърдо за електрическия - мн по-удобен е Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Аз съм със стерилизатора за микровълнова на Авент. Към него вървяха две шишета и доколкото си спомням беше някъде към 50 лв. Адски съм доволна- от всичките ми покупки за бебка стерилизатора и Авентската ми помпа не ги давам за нищо на света!!! Това са най-използваните вещи за момента и са си заслужили всяка една стотинка. Нямала съм електрически стерилизатор, но приятелката ми първо беше с такъв на Авент, после й подариха и такъв за микровълнова, пак на Авент, който остави при майка си и каза, че този за микровълнова й е по-удобен и ги смени- за тях си остави за микровълновата, а за майка й, където ходи по-рядко-електрическия!
Отновно уредите за подгряване на храна- аз си купих на НУК, струваше към 55 лв. и изобщо не съм доволна!!! Купих го, защото уж в микровълновата не се подгрявала развномерно храната, ама и в нагревателя е същото положението! Поне при този НУК е така, за другите марки немога да коментирам! Един път като лампичката изключи е супер студено млякото като го пробвам, друг път супер вряло! Изобщо- тъпа работа! Аз на микровелето вече му хванах цаката и поне няма изненади! Изчаквам само да видя с пюретата дали ще ми върши работа и ако пак е такова трагично положението ще го пусна в : "Продавам ,предлагам, подарявам"!
Успех в избора!  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 457
Аз ползвам стерилизатор за микровълнова на Чико - за три шишета - става бълзо и лесно! А и не е толкова скъп.

Успех в избора!  bouquet
и аз съм с такъв

# 23
  • Мнения: 2 197
Аз ползвам стерилизатор за микровълнова на Avent. Страшно съм доволна. Той върви с 2 шишета и си има резервни части (това е важно, защото помпата има много дребни джиджавки). Нашият струваше около 80 лв., чак после открих вносителите на Avent, където е около 50 (ако някой иска мога да му изпратя адреса). Имаме и затоплятел . Съгласна съм, че не може да се разчита, че като го пуснеш на необходимата степен като угасне диода ще е затоплено млякото, за целта трябва да се опитва. Иначе към него също вървяха шишета. Ние си набавихме всички необходими шишета от уредите, които купихме(фенове сме на Аvent, защото за разлика от NUK и D-r Brown нямаме нищо дефектирало. А в микровълновата не се затопля водата ЗАЩОТО МИКРОВЪЛНИТЕ ПРОМЕНЯТ СТРУКТУРАТА НА ВОДАТА И ТАКА ТЯ Е ВРЕДНА ЗА БЕБЕТО .Това съм го чела в статии, не знам дали е вярно, но от скромните ми познания по биохимия и лъчения (завършила съм биотехника и екология в ТУ) мисля, че е възможно. А освен това стерилизатора на Avent е за 4 шишета, което е много удобно, особено когато започнат да ти трябват по повече шишета на едно хранене.

# 24
  • Мнения: 509
На AVENT за микровълнова.

# 25
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз ползвам стерилизатор за микровълнова на Чико - за три шишета - става бълзо и лесно! А и не е толкова скъп.

Успех в избора!  bouquet
и аз съм с такъв
И аз.  bouquet

# 26
  • Мнения: 422
Ние сме със стерилизатор на Авент за микровълнова.И нагревател същи взехме, сега сме по4нали пюренцата, екстра работа върши.

# 27
  • Мнения: 333
И аз се колебая за подгревателя, а за стерилизиране ще използвам уред за готвене на пара. И без друго го имам, а и е на същия принцип, а и после ще правя и храната на бебо. Много добре се подреждат шишетата и джаджите и има 3 нива, ако искаш използваш само 1, ако искаш 3.

# 28
  • Мнения: 903
Аз имам стерилизаторът на Авент за микровълнова. Нагревател според мен не си струва. Нали имаш микровълнова...?

# 29
  • Мнения: 498
и аз съм чувала че не е добре храната на бебето да се обработва в микровълнова  newsm78. Някой знае ли нещо по-подробно? В този ред на мисли, може би е добре човек да има подгряващ уред, или да го прави на водна баня????

Общи условия

Активация на акаунт