Силна болка в зъбите като хапна нещо сладко...

  • 7 766
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
А аз изобщо не ям сладко! Нямам дори една пломба все още, а съм на 30..Но онзи ден ме почерпиха по повод и куснах...и зверска болка в зъбите.
Това що ли ще е? newsm78
Но при плодове не ми става така, само от сладко и мед...

# 1
  • Мнения: 220
Лъки, стомотолога те зове. Успех, а и мен ме чака същото. Неприятно, но няма как.

# 2
  • Мнения: 5 539
И на мен ми става така, макар че устата ми е пълна с пломби. Може би се касае за чувствителни зъби.

# 3
  • Мнения: 8 917
Най-вероятно "оголен" нерв Thinking

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И на мен ми става така, макар че устата ми е пълна с пломби. Може би се касае за чувствителни зъби.
Да точно за това се касае. Пробвай с паста за зъби лакалут сенситив. На мен ми помага. Естествено отиди и на зъболекар, за да се консултираш. Но щом става въпрос за болка в повечето зъби значи и точно чувствителни зъби. Същото ще ти става и от топло, студено, понякога и от газирано ми става.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Опитаи със студено - би трябвало да е същото. На мен лично ми ставаше от зъбен камък - наддигал венците. И като ми ги из4истиха се оправих. При зъболекар няма как  Hug - успех

# 6
  • Мнения: 2 821
Ей тоз форум...и зъби лекува Mr. Green

Нямам дори една пломба все още, а съм на 30..Но онзи ден ме почерпиха по повод и куснах...и зверска болка в зъбите.
вече ще имаш вероятно...

Общи условия

Активация на акаунт