Уентуърт Милър. Да преброя конкуренцията II

  • 14 656
  • 374
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 341
еййй момичета запалихте ме. Сега седя и гледам сериала със сладура и си ме кефи...

# 76
  • Мнения: 5 622
ако искате да знаете моя мъж малко прилича на Уент... Joy Joy/само не се дразнете много/ Mr. Green

Ама и ти не си вярваш, нали?  Crazy

Момичета, не и се връзвайте на счетката... Познавам и нея и мъжът и и освен, че той е със сини очи (даже Уент е със зелени), няма друга прилика. Така, че както аз обичам да казвам: " Прилича, ама дръжки"  smile3534

# 77
  • Мнения: 677
а дъщеря ми,когато гледа сериала и види Уентуърт,всеки път ми казва-"тати,тати-дават те по телевизора.."

# 78
  • Мнения: 5 622
а дъщеря ми,когато гледа сериала и види Уентуърт,всеки път ми казва-"тати,тати-дават те по телевизора.."

Надявай се ти..... smile3534

Ти знаеш ли колко много народ рече, че приличал на него( или пък мъжете им  Crazy), пък аз знаеш ли колко не им вярвам  Joy

 П.С. И ако кажеш, че и ръцете ти са като неговите....( виж на малката снимка долу).....  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 5 577
 Crazy Буб, много яко се връзва на подписа Габ и после Уент се хванал за главата.

Един вид - "Ех, има вече дете, изтървах я"  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 5 622
Crazy Буб, много яко се връзва на подписа Габ и после Уент се хванал за главата.

Един вид - "Ех, има вече дете, изтървах я"  Mr. Green

 Joy

Аз заради ръцете му съм я сложила. Як е, нали? Познай тези ръце за какво ми говорят  newsm53

# 81
  • Мнения: 677
а дъщеря ми,когато гледа сериала и види Уентуърт,всеки път ми казва-"тати,тати-дават те по телевизора.."

Надявай се ти..... smile3534

Ти знаеш ли колко много народ рече, че приличал на него( или пък мъжете им  Crazy), пък аз знаеш ли колко не им вярвам  Joy

 П.С. И ако кажеш, че и ръцете ти са като неговите....( виж на малката снимка долу).....  Crossing Arms
да бе,верно..а и пита-"тати,тати-къде са ти рисунките"..явно визира татусите детето..

# 82
  • Мнения: 5 622
а дъщеря ми,когато гледа сериала и види Уентуърт,всеки път ми казва-"тати,тати-дават те по телевизора.."

Надявай се ти..... smile3534

Ти знаеш ли колко много народ рече, че приличал на него( или пък мъжете им  Crazy), пък аз знаеш ли колко не им вярвам  Joy

 П.С. И ако кажеш, че и ръцете ти са като неговите....( виж на малката снимка долу).....  Crossing Arms
да бе,верно..а и пита-"тати,тати-къде са ти рисунките"..явно визира татусите детето..

Гледам имаш дете на 9 месеца. И вече говори?  Thinking  Crazy

# 83
  • Мнения: 677
"вече говори"...ха ха..това ми напомни че вече трябва да я прибера от двора,че е навън с колелото,а учителката по пиано е вече тук..

# 84
  • Мнения: 5 622
"вече говори"...ха ха..това ми напомни че вече трябва да я прибера от двора,че е навън с колелото,а учителката по пиано е вече тук..

Ииии, а на шах, бие ли те?  Thinking

# 85
  • Мнения: 677
само с веско играе шах..веско бе..топалов..

# 86
  • Мнения: 5 622
само с веско играе шах..веско бе..топалов..

Ай стига сме спамили  Crazy Кажи сега за ръцете, ти.... newsm53

# 87
  • Мнения: 677

кво за ръцете?

# 88
  • Мнения: 5 622

 Сега ли се снима бе луд?  Crazy 

хаха, страшен си направо  Wink

Ама неговите са по-големи, с по-дълги пръсти  newsm53

Но и твоите си ги бива  Wink (малко ми е неудобно като ти казвам това, че нали жена ти пише тук  Embarassed )

# 89
  • Мнения: 677

Ама неговите са по-големи, с по-дълги пръсти  newsm53

Но и твоите си ги бива  Wink (малко ми е неудобно като ти казвам това, че нали жена ти пише тук  Embarassed )
дръжки..от ракурса така ти се струва..
а верно че са само за жена ми..

Общи условия

Активация на акаунт