До кога се гладят дрехите на бебето?

  • 11 645
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 361
Аз гладя абсолютно всичко - и наше и на детето.
и аз така  Peace

# 61
  • Мнения: 5 026
 И до сега още гладя бебешорските дрехи.

# 62
  • Мнения: 3 323
Не повече от 40 ден! Като постепенно спираш - от вън на вътре, т.е. спираш първо връхните дрехи и накрая бельото.

# 63
  • Мнения: 1 893
Аз изобщо не гладя  Grinning ,но таткото я глади все още.Но вече само бельото и намачканите горни дрешки.

# 64
  • Мнения: 467
Още гладя(почти 1 година вече), но защото:
1. По-естетично ми е
2. по-хигиенично
3. така дрехите заемат много по-малко място ( сгъвам ги токато ги гладя), а то при нас определено е проблем
4. Релаксиращо ми е да гладя. Отнасям се  и се отвличам от ежедневните неща. Само малко трудно почвам...(флегматик, какво да се прави:-)))
 Понякога не гладя бельото, примерно ако нямам изгладено в момента ползвам негладено такова.

# 65
  • Мнения: 8 242
Много я мразя таз дейност  Embarassed Гладя само което има нужда, за да не изглежда като сдъвкано и изплюто  Crazy
Добре че е баба ми чат пат да се завърта у нас. На нея голям кеф й прави да глади на бебока дрешките. Е как да й разваля на жената това удоволствие  Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 97
Първия път гладих всичко около година, втория път до към 6 месец, а сега - третия път само един месец. Сега гладя само това, което е измачкано. Вече предпочитам да имам повече време за децата отколкото да се вманиачавам в такива неща.

# 67
  • София
  • Мнения: 97
Аз изобщо не гладя  Grinning ,но таткото я глади все още.Но вече само бельото и намачканите горни дрешки.
Е такъв случай не бях чувала! Супер татко!

# 68
Честно казано гладих дрехите на моето съкровище само през първия месец, след това не.И не сме имали проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт